6 Cupcakes na Dzień Kobiet

Pokaż opis
Wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet - zestaw 6 przepysznych babeczek wykonanych przez Mistrza Polski w Cukiernictwie. Znajdziesz w nim wspaniałe połączenie smaków: mango-marakuja, orzech z karmelem oraz czekolada z wiśnią. Nasze cupcake's to najwyższa klasa wypieków! Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby!
Jeśli szukasz idealnego prezentu dla ukochanej kobiety w Dzień Kobiet, to nasz zestaw 6 przepysznych babeczek wykonanych przez Mistrza Polski w Cukiernictwie będzie doskonałym wyborem! Ten wyjątkowy prezent to połączenie wspaniałych smaków, takich jak mango-marakuja, orzech z karmelem oraz czekolada z wiśnią.

Nasze babeczki to najwyższa klasa wypieków, wykonane z najwyższej jakości składników, aby zapewnić niezapomniane doznania smakowe. Każda babeczka jest wyjątkowa i wykonana z największą starannością przez mistrza cukiernictwa, który posiada wiele lat doświadczenia w tej dziedzinie.
 
Zestaw babeczek to doskonały prezent dla każdej kobiety, która ceni sobie wspaniałe smaki i doskonałą jakość. Niezależnie od okazji, nasze babeczki z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby i zapewnią niezapomniane doświadczenia smakowe.


Realizujemy bezpieczne dostawy. Torty wypiekane i pakowane są z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, zasad higieny oraz przestrzegając zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia. Nasi pracownicy posiadają książeczki sanepidowskie, pracownia jest sterylna, pracujemy w jednorazowych maskach i rękawiczkach.

Wypieki doręczane przez wyspecjalizowaną firmę kurierską to świetne rozwiązanie - wystarczy złożyć zamówienie, aby wysłać komuś lub sobie pyszne ciasto. Wypieki przygotowywane są przez cukiernię współpracującą z E-torty, która dba o każdy szczegół realizacji: od bogatego wnętrza, przez najlepsze składniki, aż po dekorację.

Jeśli nie znasz jeszcze naszych nowych produktów wysyłkowych, to mamy dla Ciebie kilka informacji. Podobnie jak wszystkie świeże produkty, powinien być on odpowiednio przechowywany - najlepiej w zacienionym miejscu o temperaturze nie wyższej niż 22°C. Należy pamiętać też o jego dacie przydatności do spożycia - znajdziesz ją w pudełku. Zwyczajowo to 5 dni od daty produkcji/wysyłki.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem