Aranżacja Zwiastun Wiosny

Pokaż opis
Podaruj Bliskim cząstkę wiosny! Kompozycja wykonana w ozdobnym koszyku składa się z tulipanów, żonkili, szafirków i innych drobnych białych kwiatów. Do kompozycji  wykonanej przez lokalną kwiaciarnię, istnieje możliwość dołączenia bileciku z życzeniami.
 
Wiosna to wyjątkowa pora roku, kiedy wszystko budzi się do życia. Z dnia na dzień i z tygodnia na tydzień pojawia się coraz więcej kwiatów które wyłaniają się powoli z gleby. Wprawiają nas w doskonały humor i dodają światu żywych barw o wielu kolorach i odcieniach. Wiosenne kwiaty pozytywnie wpływają na samopoczucie, warto więc zamówić piękną kwiecistą dekorację w prezencie dla kogoś, lub do swojego domu.

Naszą propozycją jest Aranżacja Zwiastun Wiosny, która wprowadzi w każde wnętrze wiosenny nastrój. Tulipany, żonkile i szafirki kojarzą się właśnie z tą porą roku! Warto taką kompozycję zamówić z dostawą - przygotuje ją lokalna kwiaciarnia, najbliższa adresu dostawy. Dzięki temu kwiaty będą świeże i utrzymają się bardzo długo. Aranżacja Zwiastun Wiosny to świetny pomysł na prezent urodzinowy lub imieninowy! Będzie też piękną dekoracją na wielkanocnym stole.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł