Babka drożdżowa

Pokaż opis

Tradycyjna babka drożdżowa udekorowana lukrem i skórką pomarańczową.

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.

Czy można wyobrazić sobie wielkanocny stół bez tradycyjnych potraw? Nie może zabraknąć kilku pozycji, bez których święta tracą swoją magię. Zdecydowanie jedną z takich potraw jest Babka Drożdżowa. Jej delikatny, maślany smak znany jest już od pokoleń i wciąć cieszy się niegasnącą popularnością! Na taki rarytas na każdym stole zawsze znajdzie się miejsce. Wśród mazurków, serników i innych wypieków ona zajmuje najważniejsze miejsce stanowiąc symbol Wielkanocy.

Sekretem, który sprawia, że jest ona taka niezwykła to jej puszysta lekkość. Pulchne drożdżowe ciasto uformowane jest w charakterystyczny kształt, po którym nie sposób nie poznać tego wypieku. Całość oblana jest słodkim lukrem oraz udekorowana kandyzowaną pomarańczową skórką. Każdy kawałek to prawdziwa rozkosz dla podniebienia, nic więc dziwnego, że od lat jest najbardziej popularnym wielkanocnym ciastem. Można też posmarować ją marmoladą lub czekoladą – wówczas nabierze jeszcze ciekawszego charakteru!

W naszej cukierni internetowej stawiamy przede wszystkim na jakość. Nie musisz martwić się więc o świeżość oraz dostarczenie Twojego produktu. Jeśli chcesz, możesz zamówić u nas dostawę zamówienia do dowolnej lokalizacji w całej Polsce. Wystarczy podać nam dokładny adres docelowy oraz czas dostarczenia i gotowe! Wówczas możesz czekać, aż w drzwiach pojawi się kurier z wyjątkowo słodką przesyłką! Nic nie sprawia nam takiej przyjemności jak pyszne niespodzianki!

To nie wszystkie produkty, które możesz zamówić na swój wielkanocny stół. W naszej ofercie znajdziesz o wiele, wiele więcej. Kliknij w kategorię Wielkanoc i wejdź do świata świątecznych przysmaków! Znajdziesz tam pyszne babki, serniki, rolady czy muffinki, wszystkie udekorowane, wystylizowane na święta Wielkiej Nocy. Wszystkie te produkty to tradycyjne przepisy naszych babć i mam, znane od pokoleń!

Możesz także zamówić coś jeszcze większego i bardziej okazałego. Wówczas zachęcamy do zajrzenia na Wszystkie Torty. Znajdziesz tam prawdziwe wykwintne i eleganckie wypieki na każdą możliwą okazję. Urodziny, rocznicę, ślub czy wyjątkowe torty artystyczne, które stanowić będą ucztę także dla naszych oczu. Każdy z nich przygotowywany jest indywidualnie w lokalnych cukierniach – specjalnie dla Ciebie! Masz wówczas pewną gwarancję najwyższej jakości obsługi, którą chcemy Tobie zapewnić!
Wybierz rozmiar:
Mały 73.90 zł
1 szt/1kg

Razem:

73.90 zł