Babka piaskowa

Pokaż opis

Babka piaskowa o delikatnym, maślanym smaku z lukrową polewą.

Delikatnie maślana w smaku, o konsystencji lekkiej jak piórko babka piaskowa podbija wszystkie serca! Można zjeść ją samą albo posmarować kawałek marmoladą. Pasuje jako słodki dodatek do śniadania i lekki deser po sycącym obiedzie. Uwielbiana i doceniana!

Waga ciasta może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
 

Babka Piaskowa to ciasto, które jest jednym z nieodłącznych elementów wielkanocnego stołu. Jej smak kojarzy nam się ze wspólnymi, rodzinnymi chwilami, wiosną oraz radością. Nasze babki piaskowe z dostawą doręczamy w całej Polsce, dzięki czemu przygotujesz wyjątkową Wielkanoc w swoim domu bez żadnego wysiłku.

Zależy nam na tym, aby każdy nasz wypiek przynosił dużo radości. Dlatego współpracujemy tylko z najlepszymi cukierniami w Polsce, które dbają o najlepsze składniki i tradycyjne receptury. Zamawiając wielkanocne wypieki, w tym Babkę Piaskową, masz pewność świeżości zamówionego ciasta oraz doskonałego smaku.

Oprócz wypieków na wielkanoc znajdziesz w naszej cukierni online dużo innych pyszności, w tym torty tradycyjne, czekoladowe czy też owocowe. Mamy wypieki na każdą okazję i szeroki wybór wśród którego każdy znajdzie coś słodkiego dla siebie lub swoich bliskich.
Wybierz rozmiar:
Mały 83.90 zł
1 szt/1kg

Razem:

83.90 zł