Baby Shower cake

Show description
Adorable, delicate cake for Baby Shower. It will make the meeting with friends and family who come to see future mom even more special. Cake is decorated with sugar mass and you can choose your favorite filling. Order Baby Shower cake with delivery!

Weight of this product may slightly differ from the weights below. The final product may slightly differ from the one shown in the picture.

Pępkowe to świetna okazja do spotkania z przyszłą mamą, która już nie może doczekać się dzidziusia. Narodziny dziecka zmieniają rodzicom cały świat i dlatego warto jest świętować ten nadchodzący moment w wyjątkowy sposób. Tort na Baby Shower to tort artystyczny z subtelną dekoracją, która zachwyci wszystkich. Bocian zwiastuje w końcu pojawienie się nowego członka rodziny na świecie, a różowy i niebieski kojarzą się z barwami przypisywanymi najmłodszym dziewczynkom i chłopcom.

Jeśli nie możesz odwiedzić przyszłej mamy podczas pępkowego, Tort na Baby Shower może być doskonałym prezentem wysłanym na odległość. Zamówienie zrealizuje lokalna cukiernia najbliższa adresu dostawy, dzięki czemu tort dotrze świeży, wykonany tego samego dnia. Dzięki temu możesz wyrazić swoje uczucia bez względu na to gdzie mieszkasz! To proste – składasz zamówienie na naszej stronie, a my zajmujemy się resztą.

Tort na Baby Shower to jeden z wielu tortów okazyjnych. Największą popularnością cieszą się torty urodzinowe oraz torty dla dzieci, jednak wiele jest zamawianych także tortów na Walentynki oraz rocznice. Wypieki świetnie wyrażają uczucia! Wystarczy, że wybierzesz ulubiony smak obdarowywanej osoby i wybierzesz spersonalizowane dodatki, a prezent będzie naprawdę wyjątkowy.

Additional accessories:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Sum:

309.90 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.