Wyjątkowy czas i pyszne wypieki

Mikołajki to czas wyjątkowy – zaczyna się grudzień, zbliżają się święta i czuć magiczny klimat zimy. Każdy jest podekscytowany, zwłaszcza najmłodsi! Dla nich odliczanie do Bożego Narodzenia jest niezwykle emocjonujący. Warto sprawić, ze ten czas będzie jeszcze bardziej wyjątkowy – wystarczy zamówić pyszne wypieki na 6 grudnia z dostawa.

Pyszne świąteczne torty, ciasta, babeczki – na myśl o nich aż cieknie ślinka. Wybierając z naszej grudniowej oferty można mieć pewność, ze oprócz pysznych przekąsek wraz z przesyłka otrzymamy aromat i klimat świat. Nasze lokalne cukiernie dbają o staranne wykonanie każdego tradycyjnego przysmaku – tradycyjnego piernika, makowca, sernika i wielu innych.

Z roku na rok coraz większa popularnością w grudniu cieszą się nasze świąteczne i zimowe torty. Chętnie zamawiany jest Tort Piernikowy, który pięknie prezentuje się na stole, a także może być świetnym słodkim prezentem. Poza tym proponujemy nasz Tort Świąteczny, którego dekoracja już naprawdę wprowadza nas w bożonarodzeniowy klimat.

Mikołajki to czas, kiedy warto sprawić drugiej osobie słodką przyjemność. Z słodyczy ucieszą się nie tylko dzieci, ale także dorośli – rodzina, przyjaciele i znajomi. Nasze cukiernie dowożą na terenie całej Polski, zarówno do domów prywatnych, jak i biur oraz firm. Dzięki temu możesz zamówić świetne biznesowe upominki z dostawa właśnie na 6 grudnia!

Andrzejkowe zabawy i słodycze

Koniec listopada oznacza nadejście Andrzejek, które są jednym z wyjątkowych dni w polskim kalendarzu. Oprócz oczywiście niezwykle istotnych imienin Andrzeja, bawimy się w ten dzień sięgając do staropolskich wróżb i przesądów. Kiedyś powszechne – dzisiaj często zapomniane, dlatego warto kultywować nasze tradycje i wziąć udział w zabawie Andrzejkowej. Z Andrzejem czy bez, zabawa z pewnością będzie udana!

Wróżby i życzenia

Zabawa andrzejkowa polega na przepowiadaniu przyszłości, głównie związanej z zamążpójściem, ale także innych aspektów przyszłości. Wśród nich pojawiają się te bardziej niezwykłe, jak zabawa w ciuciubabkę z gąsiorem, jednak w większości są to znane nam wróżby, takie jak lanie wosku czy losowanie symbolicznych przedmiotów. Miały one za zadanie wskazać dziewczynom, jak szybko uda im się znaleźć ukochanego i przyszłego męża. Teraz wróżby straciły swój pierwotny charakter i dotyczą przeróżnych dziedzin życia.

W gronie rodziny i przyjaciół

Jeśli chcemy zabawić się w andrzejkowe wróżby z rodziną lub znajomymi, możemy to zrobić we własnym domu, korzystając z dostępnych sprzętów. Lanie wosku przez klucz może pozwolić najmłodszym na doszukiwanie się kształtu wymarzonego zwierzaka, lub przyszłego zawodu. Dorośli z kolei mogą zaszaleć i dowolnie interpretować woskowe wzory. Oprócz tego można losować karteczki z imionami, które wskażą kolejną ważną osobę w życiu losującej osoby. Opcji jest dużo i warto dopasować program wieczoru do swoich upodobań i wieku uczestników. Oprócz tego warto zadbać o coś naprawdę pysznego – jesienne wypieki, które andrzejkowy wieczór dodatkowo wzbogacą cudownym smakiem i aromatem. To szansa na słodkie szaleństwo w przeddzień adwentu.

Zamów na prezent lub poczęstunek

Andrzejki to jedne z najpopularniejszych imienin w ciągu roku. Świetna okazja, aby pokazać bliskim Andrzejom, że o nich pamiętamy i że dobrze im życzymy. Tak więc zachęcamy do zamawiania pysznych tortów oraz ciast z dostawą w prezencie na Andrzejki! Pysznym podarunkiem będą torty tradycyjne, a także te z artystyczną dekoracją. Jeśli szukasz mniejszego upominku – zdecyduj się na ciasto, muffiny lub inne pyszności. Zamów też dla siebie i bliskich, aby zabawa andrzejkowa była w tym roku wyjątkowo udana!

Black Friday i Cyber Monday – zakupowe szaleństwo!

Wiele osób czeka na ten moment, który przypada tuż przed świętami, aby skorzystać z najlepszych ofert. Black Friday to prawdziwe święto miłośników zakupów! Jego popularność wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie dzień po Święcie Dziękczynienia Amerykanie oddają się swojej zakupowej pasji. Kilka lat temu trend ten rozproszył się po świecie i zyskał popularność w wielu innych krajach, także Polsce. Wyprzedaże pod koniec listopada oznaczają słodką przyjemność w samym środku jesieni, mrozów i szarugi.

Black Friday – okazja do przyjemności

Warto zamówić w ten dzień coś dla siebie lub kogoś bliskiego. To przecież możliwość sprawienia niezwykłej przyjemności w niewielkiej cenie – i to bez utraty jakości. Nasze cukiernie są przygotowane na wyprzedaże z okazji Black Friday, więc naprawdę dobrze skorzystać z takiej niecodziennej okazji! Pyszne torty czekoladowe, z owocami, udekorowane masą cukrową, lub w dowolnie wybranym kształcie – mamy bogatą ofertę, wśród której z pewnością znajdziesz coś dla siebie lub kogoś bliskiego.

Dla tych, którzy kupują online

Black Friday z jednego dnia w miesiącu zamienił się w tydzień promocji i okazji. Oprócz tego, że już na kilka dni przed piątkiem można się spodziewać w sklepach różnego rodzaju rabatów, w poniedziałek można się załapać także na oferty internetowe! Cyber Monday to odpowiednik Black Friday w sieci, kiedy to sklepy online przyłączają się do promocyjnej akcji. My oczywiście zaczynamy jeszcze przed piątkiem i z naszymi przecenami jesteśmy dla Was aż to poniedziałku. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia, jakie pyszne wypieki możecie dostać w E-tortach właśnie teraz!