Bouquet Saturation

Show description
Round bouquet of gerberas, roses and alstroemeria in intense shades of pink and red. Expressive, unconventional - certainly communicate your emotions and feelings.
Bukiet „Nasycenie” jest bardzo oryginalny i wyróżniający się ze względu na niezwykłe połączenie kolorów. Czerwień, fuksja i fiolet tworzą niesamowitą feerię barw i wyrażają bardzo wiele emocji. Przede wszystkim wyraża miłość i wierną przyjaźń, a także oddanie rodzicom – wszystkim Matkom i Ojcom.

Ponadto „Nasycenie” jest świetnym bukietem, który można wręczyć w dniu urodziny. Obdarowana osoba z pewnością będzie zachwycona! Gerbery, róże i alstromerie tworzą naprawdę zachwycające połączenie i z pewnością wywołają uśmiech na twarzy jubilata lub jubilatki.

Oprócz kwiatów w naszym sklepie możesz zamówić także tort, ciasta, tarty, babeczki, i wypieki na przeróżne święta. Wybór jest naprawdę duży – oferujemy zarówno torty tradycyjne, jak i kreatywne torty artystyczne . Można wybierać spośród wielu smaków, jednak najchętniej wybierane są torty czekoladowe oraz owocowe. Popularne są także nasze wyśmienite serniki, zarówno pieczone jak i na zimno. Twój zamówiony wypiek dojedzie do Ciebie świeży, prosto z lokalnej cukierni partnerskiej.
Choose size:
Small 119.00 zł
Small
Medium 169.00 zł
As shown
Big 219.00 zł
Large
Additional accessories:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Sum:

169.00 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.