Brownie na Dzień Kobiet

Pokaż opis
Idealne na prezent z okazji Dnia Kobiet. Mocno czekoladowe, nieziemsko pyszne brownie stało się hitem na całym świecie. Wilgotne ciasto tworzone na jednej z najlepszych czekolad na świecie Callebaut. Mąka z francuskich młynów Les Moulins d'Antonie oraz najwyższej jakości polskie masło! Nasi Mistrzowie Cukiernictwa zadbali, aby każdy kawałek rozpływał się w ustach! Jeśli Twoja ukochana osoba uwielbia słodkości to będzie to trafiony prezent na 8 marca. 

Historia ciasta brownie rozpoczyna się w XIX w. Tradycja głosi, że stworzył go cukiernik pracujący dla Berthy Palmer, żony właściciela hotelu Palmer House Hilton w Chicago. To wieloletnie ciasto zyskało uznanie w oczach wielu miłośników słodkości. Nic dziwnego, w końcu podstawą wilgotnego wypieku jest wysokiej jakości czekolada, którą kochają wszyscy. Brownie, w przeciwieństwie do zwykłego ciasta czekoladowego, jest intensywniejsze w smaku, wilgotniejsze, gęstsze i bardziej treściwe. Każdy jeden kawałek rozpieszcza kubki smakowe – zwłaszcza, jeśli sięgniesz po kęs w towarzystwie gorącej kawy lub czarnej herbaty. Tak duże uznanie wśród łakomczuszków sprawia, że brownie to idealny prezent dla Twoich bliskich. Zamów blachę wypieku i przekonaj się, jak wiele radości wywoła!
 

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 48 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem