Brownie Świąteczne

Pokaż opis
Mocno czekoladowe brownie stało się hitem na całym świecie. Wilgotne ciasto tworzone na jednej z najlepszych czekolad na świecie Callebaut. Mąka z francuskich młynów Les Moulins d'Antonie oraz najwyższej jakości polskie masło! Nasi Mistrzowie Cukiernictwa zadbali, aby każdy kawałek rozpływał się w ustach!

Święta z brownie to idealna propozycja dla wszystkich, którzy kochają czekoladę, klasyczne wypieki oraz intensywnie, rozpływające się w ustach, ciasta. Podstawą świątecznego brownie jest oczywiście czekolada, która sprawia, że wypiek jest wilgotny, ale też ciężki, gęsty i niezwykle sycący. Pojawiając się na świątecznym stole cudownie uzupełni klasyczne dania wigilijne, rozpieszczając wszystkich gości. Dodatkowo jest to na tyle uniwersalna i popularna propozycja, że cudownie sprawdzi się na prezent – również dla najbliższych, którzy mieszkają kilkaset kilometrów od Ciebie. W produkcji świątecznego brownie wykorzystujemy wyłącznie doskonałe, wysokiej jakości składniki, które gwarantują niezwykły, intensywny smak i pulchną, mokrą konsystencję.
 

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 48 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem