Brownie Świąteczne WEGAŃSKIE

Pokaż opis
Szukasz wypieków w wersji wegańskiej? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Wspaniałe, mocno czekoladowe brownie, które rozpływa się w ustach. Wykonane z jednej z najlepszych czekolad na świecie marki Callebaut. Nasi Mistrzowie Cukiernictwa zadbali, aby wypiek nie tylko był pyszny, ale i dostępny dla każdego!

Święta w towarzystwie brownie - to brzmi jak spełnienie najskrytszych marzeń! Teraz spełnić może je każdy – również, jeśli jesteś na diecie wegańskiej i unikasz nabiału. Z myślą o Tobie powstało wyjątkowo czekoladowe, mokre, intensywne w smaku, świąteczne wege-brownie, które podbije najbardziej wymagające kubki smakowe! W jego produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości produkty, w tym mleko roślinne, które docenią Twoi goście i najbliżsi. To innowacyjne i nowoczesne podejście do cukiernictwa zrodziło niepowtarzalny smak, który nie różni się od klasycznego brownie. Gwarantujemy, że pokochasz tą wersję – zwłaszcza, podczas zimowo-świątecznej aury. Zamów już teraz i przygotuj się na nadchodzące Święta!
 

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 48 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem