Bukiet Czerwone korale

Pokaż opis
Kwiaty i dodatki w kolorze czerwieni rozpalą każde serce! Z róż, hypericum i ozdobnych liści, lokalna kwiaciarnia Euroflorist wyczaruje piękny bukiet. Aby wywołać jeszcze większą niespodziankę, dołącz do kwiatów bilecik z wiadomością. Cena bukietu nie obejmuje wazonu.
Z czym najbardziej kojarzą się bukiety kwiatów? Oczywiście z wyrażaniem najgorętszych uczuć względem obdarowywanej osoby. A jaki kolor wiąże się z niepohamowaną, szczerą miłością? Jest to czerwień, we wszystkich swoich odcieniach. Proponujemy Tobie więc połączenie wyjątkowej kompozycji roślinnej właśnie w tej barwie! Jest to doskonała zespolenie róż, hypericum i ozdobnych zielonych dodatków, które tworzą wspólnie gustowną i elegancką całość! Idealnie nadaje się on jako prezent dla najbliższej Tobie osoby. Zaplanuj niezwykłą niespodziankę i wręcz go niespodziewającej się niczego solenizantce czy solenizantowi!

Posiadamy w swojej ofercie także wiele innych niezwykłych bukietów, które możesz wręczyć ukochanej osobie. W celu zobaczenia pełnej prezentacji zapraszamy do kategorii Kwiaty. Wyszukasz w niej przepiękne i eleganckie kompozycje, których urok i magia oczaruje każdą osobę. Znajdziesz w niej wszystko czego szukasz – klasyczne zestawienia róż, tulipanów, gerber, a także artystyczne cuda, które nasi floryści przygotują na każde Twoje zamówienie. Sprawdź sam i zakochaj się w przepięknych kwiatach i świecie ich ukrytych znaczeń i symboliki!

Słyniemy także z wykwintnych i pysznych wypieków, które również możesz zamówić bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Wystarczy poświęcić zaledwie kilka minut, zamiast spędzać godziny w swojej kuchni. Zapraszamy do kategorii Wszystkie Torty, która odsłania przed Tobą ogromną ofertę ciast i słodkości na każdą okazję. Urodzinowe, ślubne, artystyczne oraz tradycyjne – znajdziesz tu wiele pysznych inspiracji oraz smakowitych propozycji na wszelkie święta i uroczystości, oraz zwyczajne dni, które chcesz ubarwić tak wspaniałym tortem.

Pamiętaj również, że wszystkie kwiaty oraz słodkości możesz w szybki i całkowicie bezpieczny sposób zamówić z dostawą do Twojego domu. W tym celu wystarczy w pole zamówienia wpisać adres i podać czas dostawy. Wówczas lokalny zakład przygotuje wybrany produkt i przekaże go do dostarczenia. Działamy na terenie całej Polski, kilometry nie grają więc żadnej roli! Wszystkie Twoje życzenia zostaną spełnione w stu procentach. Nie zapomnij także dołączyć bileciku, w którym przekażesz wszystkie najważniejsze życzenia, które chciałbyś wyrazić najbliższej osobie. Zadbaj o wszelkie detale i patrz jak rodzi się radość i wzruszenie na twarzy obdarowanej!
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
89.90 zł
9.90 zł
39.90 zł
29.90 zł

Razem:

209.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł