Bukiet Dla Kobiety

Pokaż opis
Ten wspaniały pastelowy bukiet wyrazi Twoje wszystkie uczucia jakie zechcesz przekazać obdarowanej. Bez znaczenia czy chcesz przekazać życzenia, wywołać uśmiech czy wyznać uczucia – Bukiet dla Kobiety sprawdzi się idealnie. Kompozycja składa się z goździków, róż, gerber oraz alstromerii. Twoje zamówienie zostanie wykonane przez lokalną kwiaciarnię. Do każdego bukietu możemy dołożyć bilecik z Twoją wiadomością. Cena nie obejmuje wazonu. 

Poznaj nasz pastelowy Bukiet Dla Niej! To piękna, delikatna kompozycja, która sprawi przyjemność i radość każdej obdarowanej kobiecie. Możesz zamówić go na wiele różnych okazji, które stanowią ważną datę w kalendarzu - Dzień Matki, urodziny bliskiej osoby, czy też ważną rocznicę. Bez wątpienia Bukiet Dla Niej zostanie doskonale odebrany! Połączenie róż i goździków w pastelowej tonacji różu jest naprawdę bajeczna i od razu wprowadza w doskonały nastrój. Dodatek alstromerii i tanacetum dodatkowo wzbogaca kompozycję i nadaje jej niezwykłego charakteru. 

Róże to kwiaty, które mają dużo klasy i elegancji - dzięki temu każdy bukiet, w którym się pojawią, od razu staje się wyjątkowy. Pastelowa kolorystyka z kolei jest świetnym wyborem, kiedy szukamy bukietu specjalnie dla kobiety. Delikatny róż jest uwielbiany przez płeć piękną i sprawdzi się na wiele różnych okazji. Nasza kompozycja w Bukiecie Dla Niej będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli chcesz zaskoczyć kobietę o wyszukanym guście, która docenia dobry styl, także we florystyce. Zamawiając kwiaty z dostawą z naszego sklepu masz pewność, że zostaną przygotowane i doręczone przez lokalną kwiaciarnię prosto do rąk adresatki - to gwarantuje udaną niespodziankę!

Na naszej stronie www znajdziesz nie tylko piękne kwiaty na różne okazje - oprócz tego specjalizujemy się także w różnego rodzaju wypiekach. Zdecyduj się na prezent w postaci tortu z dostawą, który możesz spersonalizować poprzez napis, świeczki, lub oryginalną dekorację z masy cukrowej. Wypieki dostarczają nasze cukiernie na terenie całej Polski, możesz więc wysłać słodką przesyłkę do kogo tylko zapragniesz!
Wybierz rozmiar:
Mały 149.00 zł
Mały
Średni 179.00 zł
Średni
Duży 219.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

179.00 zł