Bukiet Dla Niej

Pokaż opis
Piękny, pastelowy bukiet z pewnością wywoła uśmiech na twarzy mamy, siostry, ukochanej lub koleżanki. Bukiet składa się z goździków, róż, alstromerii, tanacetum oraz zielonych dodatków. Zostanie on przygotowany przez lokalną kwiaciarnię, która na Twoje życzenie może dołożyć do przesyłki bilecik z życzeniami. Cena nie obejmuje wazonu.

Kwiaty to doskonały podarunek dla kobiety - ucieszy ją nie tylko Twój gest, ale także piękna kompozycja oraz zapach. Bukiet Dla Kobiety jest świetnym wyborem przede wszystkim ze względu na swoją kolorystykę. Paleta utrzymana jest w pięknych pastelach: delikatnie różowe goździki, róże i gerbery stanowią piękną całość. To bukiet bardzo delikatny i romantyczny, który doskonale wyrazi Twoje uczucia: możesz za jego pośrednictwem powiedzieć “Kocham Cię” i pokazać, jak bardzo Ci zależy. Kwiaty z dostawą potrafią wyrazić bardzo dużo, ale zachęcamy też do dołączenia swojej wiadomości na bileciku lub kartce z życzeniami. 

Bukiet Dla Kobiety to romantyczna wizja miłości i rozkwitającego uczucia. Możesz wysłać go do ukochanej kobiety na ważną okazję: urodziny lub Waszą rocznicę. Jednak kwiaty można wręczać także bez okazji i wtedy są największą niespodzianką! Dlatego zachęcamy do wysłania Bukietu Dla Kobiety bez względu na okazję i porę roku. To kompozycja, która przyniesie z pewnością dużo radości i pogłębi uczucie, które chcesz pielęgnować. Kwiaty pomogą wyrazić Ci uczucia, którymi chcesz się podzielić z bliską osobą. Prezent możesz uzupełnić dodatkowo maskotką i wazonem, które zostaną dostarczone w jednej przesyłce. 

Nasze kwiaty z dostawą to piękny sposób na powiedzenie “Kocham Cię” - zaskakują, cieszą i pomagają wyrazić najgłębsze uczucia. Jeśli jednak chcesz, aby zamówiony prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy, możesz zdecydować się na jeden z naszych pysznych tortów tradycyjnych lub artystycznych. We współpracy z najlepszymi cukierniami w kraju przygotowaliśmy dla Was pyszne ciasta i torty z dostawą, które możesz zamówić jako słodki podarunek dla ukochanej osoby.
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

159.00 zł