Bukiet Jak z Raju

Pokaż opis
Urocze pastelowe piwonie, delikatne róże i eleganckie lewkonie tworzą wspaniałą kompozycję, a wszystko to ozdobione jest zielonymi dodatkami. Ten bukiet przyciąga uwagę i z pewnością nie pozostanie niezauważony. Dodatkowo, do bukietu możesz dołączyć bilecik z życzeniami, aby wyrazić swoje uczucia. Należy zauważyć, że cena nie obejmuje wazonu.
 
W przypadku braku piwonii w lokalnej kwiaciarni zapewniamy, że zamiast tego dostarczymy równie urokliwy bukiet o różowej tonacji. Dostępność lokalna może się różnić, ale możesz być pewien, że otrzymasz równie piękny i harmonijny bukiet, dopasowany do tej kolorystyki.

 


Kwiaty z dostawą to rewelacyjny pomysł na prezent, który możesz zamówić za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wystarczy, że wybierzesz jeden z naszych pięknych bukietów, a następnie podasz adres dostawy na który mamy doręczyć przesyłkę. Nie ma nic prostszego! Co więcej, możesz dołączyć do nich także kartkę z życzeniami, słodki wypiek, lub inny drobiazg z naszego sklepu online. Pomagamy Wam w wyrażaniu swoich uczuć i wiemy, jak bardzo jest to dla Was ważne. Dlatego Bukiet Uroczy możesz zamówić kiedy chcesz i dokąd chcesz, a nasi floryści i florystki zadbają o to, aby świeży i pachnący dotarł na miejsce.

Kwiaty i wypieki często idą w parze - pojawiają się na stołach w ważne dni i wyjątkowe okazje. Dlatego zachęcamy do poznania bliżej naszej słodkiej oferty wypieków: tortów, ciast i innych przysmaków. Możesz je zamówić tak jak kwiaty, w dowolne miejsce w Polsce. Dzięki najlepszym cukiernikom masz pewność, że zamówione słodkości dotrą świeże i pyszne, zachwycając swoim smakiem. Zdecyduj się na jeden z naszych tortów tradycyjnych lub artystycznych - na pewno znajdziesz wśród nich swój ulubiony smak!
Wybierz rozmiar:
Mały 209.00 zł
Mały
Średni 259.00 zł
Średni
Duży 309.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

259.00 zł