Bukiet Jesienny Blask

Pokaż opis
Pomarańczowo-kremowy bukiet, który doręczymy pod każdy wskazany adres! Połączenie goździków, róż, ilexu i sezonowych zielonych dodatków to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody - dzięki temu możesz go zamówić dla krewnych, znajomych, czy też kogoś z pracy. Na dodatek jesienne, pomarańczowe i czerwone kolory rozgrzewają i poprawiają humor, bez względu na pogodę za oknem! 

Bukiet będzie przygotowany i doręczony przez lokalną kwiaciarnię. Możesz do niego dołączyć bilecik z wiadomością. Wazon nie jest wliczony w cenę.


Jesień mieni się wieloma kolorami: odcieniami czerwieni, pomarańczowego i żółtego. Odzwierciedlają to także nasze jesienne bukiety, w tym Bukiet Jesienny Blask, który jest kompozycją składającą się z pięknych róż i goździków okraszonych ostrokrzewem. Ciepłe barwy cieszą oko, kiedy za oknem jest coraz mniej zieleni, a coraz więcej szarości. Dlatego warto zamówić piękny, jesienny bukiet dla kogoś, komu chcemy sprawić radość i przyjemność w te coraz krótsze dni. Jesienny Blask to piękny bukiet na przykład na urodziny, z okazji awansu, czy też w ramach podziękowania komuś ważnemu. Pamiętaj, żeby dodać do kwiatów życzenia na bileciku lub kartce, a zamówienie możesz także rozszerzyć o nasze pyszne wypieki!

W E-tortach dbamy o to, aby można się było dzielić przyjemnością i radością z innymi, bez względu na odległość. Dlatego możecie zamówić u nas piękne bukiety, które realizują dla nas kwiaciarnie z całej Polski. Bukiet Jesienny Blask dotrze do odbiorcy w stanie idealnym, ponieważ zamówienie przygotuje najbliższa lokalna florystka. Podobnie działa nasza cukiernia online, w której możesz zamówić piękne i smaczne torty i ciasta na przeróżne okazje. Dzięki sieci cukierni w całym kraju, dostarczamy dla Was najświeższe i najsmaczniejsze słodkości. W naszym sklepie możesz złożyć zamówienie łączone, w którym znajdować się będzie zarówno piękny jesienny bukiet, jak i wybrany przez Ciebie wypiek. Sprawdź, jak łatwo sprawić komuś radość!
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

119.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł