Bukiet Kolorowy

Pokaż opis
Pokoloruj czyjś dzień kwiatami! Wybierając bukiet "Kolorowy" wniesiesz trochę kolorów do czyjegoś życia! Gwarantem tego będą m.in. róże, gerbery, małe chryzantemy. Do bukietu dodaj coś od siebie i załącz przepiękne życzenia. Aranżacja ułożona będzie przez lokalną kwiaciarnię.

Bukiet Kolorowy kusi kolorami i od razu wprawia w doskonały nastrój! Dlatego zachęcamy do wybrania go jako prezent na urodziny lub imieniny - z pewnością obdarowana osoba będzie zaskoczona i zachwycona Twoim wyborem. To także świetny dodatek do prezentu w postaci naszych tortów i innych wypieków.
Daj się zaskoczyć Bukietowi Kolorowemu! Kompozycja wielobarwnych kwiatów może zawrócić na chwilę w głowie, aby po chwili cieszyć połączeniem kolorów i zapachów. Pierwsze skrzypce grają tu gerbery, które w intensywnie różowym odcieniu przyciągają uwagę i aż się proszą, aby na nie patrzeć. Kontrastują z nimi żółte róże, które mają wyrazisty charakter i pięknie prezentują się w tak soczyście barwnej kompozycji. Niewielkie chryzantemy dopełniają całości, która będzie wspaniałym podarunkiem na wiele okazji!

Intensywne kolory mogą wyrazić silne uczucia, dlatego Bukiet Kolorowy może być podarunkiem dla ukochanej drugiej połówki. Według nas świetnie się sprawi jako niespodzianka w ramach podziękowań i gratulacji. Oprócz kwiatów z dostawą możesz zamówić również wypieki - doskonałym uzupełnieniem dla Bukietu Kolorowego będą torty owocowe i artystyczne.
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
89.90 zł
10.90 zł
49.90 zł
39.90 zł

Razem:

109.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł