Bukiet Kwiatowa Polana

Pokaż opis
Wyślij uczucie ciepła i komfortu! Bukiet w kolorze różowym w przeważającej części składający się z goździków. Całość uzupełniają zielone dodatki, które pięknie wpasowują się w wielobarwne kwiaty. Ten bukiet sprawi wielką radością i będzie doskonałym prezentem na każdą okazję! Pomyśl, komu chcesz sprawić przyjemność - Mamie? Dziadkom? A może przyjaciółce? Bez względu na to dla kogo zamawiasz, Bukiet Kwiatowa Polana jest świetnym wyborem! Do bukietu wykonanego przez miejscową kwiaciarnię możesz dołączyć bilecik.

Wazon ze zdjęcia nie jest wliczony w cenę bukietu, jednak jest dostępny jako dodatek w naszym sklepie
Bukiet Kwiatowa Polana składa się z goździków o różnych rozmiarach, kształtach i kolorach. Ich ilość sprawia, że bukiet pyszni się wieloma barwami i wprawia obdarowaną osobę w doskonały nastrój! Wielu z nas goździki kojarzą się z Dniem Kobiet, jednak czasy kiedy były powszechnie wręczane na tę okazję dawno już minęły. Teraz miejsce czerwonego goździka zajęły jego przeróżne wielobarwne odmiany, które przepięknie prezentują się w naszym Bukiecie Kwiatowa Polana. Warto zamówić go na tak wyjątkową okazję jaką jest Dzień Matki!

Zamawiasz kwiaty na prezent? Warto dobrać do nich coś słodkiego! W naszym sklepie znajdziesz świetne wypieki dla każdego i na każdą okazję. Jeśli zależy Ci na trafieniu w gust obdarowywanej osoby, możesz bezpiecznie wybrać jeden z naszych tortów tradycyjnych - czekoladowy, z owocami, lub bezowy. Sprawdzą się one doskonale na wiele różnych okazji! Możesz też zamówić tort artystyczny, dekorowany masą cukrową - wówczas prezent będzie bardziej uroczysty i personalny. Bez względu na to co zamówisz, tort oraz kwiaty będą doskonałym prezentem!
Wybierz rozmiar:
Mały 139.00 zł
Mały
Średni 179.00 zł
Jak na zdjęciu
Duży 219.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

179.00 zł