Bukiet Lato

Pokaż opis
Piękna, letnia niespodzianka. Idealna na każdą okazję. W jego skład wchodzą gerbery, słoneczniki i ostróżki w najpiękniejszych wakacyjnych kolorach. Wazon nie jest wliczony w cenę. W przypadku braku słoneczników w kwiaciarni (dostępność lokalna), zastrzegamy sobie prawo do doręczenia zamiennie bukietu mieszanego w tonacji żółtej.

Bukiet kwiatów to idealne uzupełnienie wręczanych, słodkich upominków, które z przyjemnością przyjmą Twoi najbliżsi. Ich kompozycja jest na tyle uniwersalna, że cudownie uzupełni urodziny, jubileusze, rodzinne święta i imieniny.
Bukiet na zamówienie może zostać dostarczony wraz z innymi produktami z naszej słodkiej oferty, dzięki czemu zyskasz kompletny, urodziwy i wręczany prosto z serca podarek. Letni Bukiet nawiązuje do gorących miesięcy, słonecznego dnia i cudownych pól, które urzekają intensywną barwą. Gwarantujemy najwyższą jakość roślin - dzięki czemu wszystkie kwiaty, liście i łodygi pięknie będą się prezentować w wazonie. Nie zapomnij dołączyć do nich personalizowanego liściku, który wyrazi garść prawdziwie gorących uczuć.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)