Bukiet Lato w Pełni

Pokaż opis
Letnie kwiaty w pięknej, żółtej tonacji ze słoneczników i róż z pewnością zachwyci każdego obdarowanego. Wyślij bliskim namiastkę lata i cieszcie się wspólnie pięknem najcieplejszej pory roku. Zachęcamy do dołączenia bileciku z życzeniami. Zamówienie zostanie zrealizowane i doręczone przez lokalną kwiaciarnię. Cena nie obejmuje wazonu.  

W przypadku braku słoneczników w kwiaciarni (dostępność lokalna), zastrzegamy sobie prawo do doręczenia zamiennie bukietu mieszanego w tonacji żółtej.
Słoneczniki to kwiaty pełne pozytywnej energii, wnoszące do każdego domu mnóstwo radości. To świetny wybór na letnie okazje, kiedy sięgamy po kwiaty odpowiadające naszemu nastrojowi oraz pogodzie - ogromne, żółte głowy słoneczników będą idealnie pasować na tę porę roku. Warto sprezentować nasz Bukiet Lato w Pełni na wiele różnych okazji, na przykład imieniny - w lipcu obchodzimy imieniny Anny, o których warto pamiętać. Z pewnością znasz przynajmniej jedną Anię - koleżankę, siostrę, a może mamę? Bukiet słoneczników i róż z dostawą sprawi jej z pewnością mnóstwo radości i przyjemności w dniu święta!

Słoneczniki kojarzą nam się z latem, ponieważ ich okres kwitnienia przypada właśnie na tę porę roku i kończy się wczesną jesienią. Ponadto trudno nie zauważyć podobieństwa między słonecznikami i gorącym wakacyjnym słońcem! Nic dziwnego, że tak często wybieracie nasz Bukiet Lato w Pełni dla swoich bliskich. Nasze kwiaty z dostawą to świetny wybór na przeróżne okazje, od urodzin i imienin zaczynając, aż po gratulacje, rocznice czy wyznania uczuć. Połączenie słoneczników i żółtych róż podbije serce każdej obdarowanej osoby.

Nasze pięknie kwiaty z dostawą możesz zamówić nawet jeszcze na ten sam dzień. Dzięki lokalnym kwiaciarniom realizujemy zamówienia w całej Polsce i mamy możliwość dotarcia do adresata w zaledwie kilka godzin. Nasze bukiety to świetny pomysł na prezent, podobnie jak okazjonalne wypieki z naszej oferty: w tym mnóstwo pysznych tortów z dostawą, ciast i innych słodkości. Zamawiając z cukierni online masz gwarancję doskonałego smaku i opcję doręczenia na podany adres na wybraną godzinę. Możesz w ten sposób zaskoczyć kogoś, na kim bardzo Ci zależy!
 
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

109.90 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł