Bukiet Miłosna Przesyłka

Pokaż opis
Czerwone róże i gałązki eukaliptusa to połączenie, które nigdy nie wychodzi z mody. Taki bukiet możesz wręczyć każdemu bez względu na wiek i płeć. Aby jeszcze pełniej przekazać życzenia, dołącz do bukietu bilecik z życzeniami. Bukiet będzie wykonany przez lokalną kwiaciarnię. Wazon nie jest wliczony w cenę bukietu.
Delikatne i romantyczne kwiaty to coś bez wątpienia cudownego, co poruszy każde serce. Przekazywane są jako prezent zawsze wtedy, gdy obdarowana osoba jest dla nas szczególnie ważna, lub chcemy wyrazić wyjątkowe podziękowania. Pojawia się jednak pytanie, czy wybrać coś klasycznego czy raczej ekstrawaganckiego, czym zaskoczymy oraz oczarujemy? My proponujemy coś nieszablonowego – połączenie tradycji z egzotyką! Taka kompozycja rozgrzeje serce oraz zapewni niejedną łzę wzruszenia!

Produkt, o którym mowa to oczywiście Bukiet Eukaliptus! Kwiaty, których użyliśmy do stworzenia wiązanki to przede wszystkim czerwone róże. Chyba każdy wie, jaki symbol niesie ze sobą ta roślina – to niekłamana, szczera i gorąca miłość do drugiej osoby. Eukaliptus natomiast daje całości świeżości oraz wyjątkowego, ziołowego aromatu. Posiada także szczególnie znaczenie w języku kwiatów. Obdarowując drugą osobę tą rośliną, chcemy przekazać mu, że roztaczamy nad nim ochronę, chcemy zapewnić mu bezpieczeństwo oraz otaczamy troską. Nie ma chyba piękniejszego prezentu niż coś tak wymownego a zarazem tajemniczego!

Może szukasz także słodkiego dodatku do tak przygotowanego prezentu? Polecamy nasze wyśmienite torty. Całą nasza ofertę dotyczącą tych wypieków znajdziesz w zakładce Wszystkie Torty. Zadbaj w ten sposób o wyjątkową niespodziankę stworzoną specjalnie dla najbliższej Ci osoby. Każdy z tych wyjątkowych wypieków to arcydzieło cukiernicze, przygotowane według tradycyjnych przepisów z najwyższe jakości produktów. Ich aromat oraz pełny, pyszny smak spodobają się każdemu bez względu na wiek czy płeć.

Może wolisz coś mniejszego? Wówczas zachęcamy Cię do odwiedzin w sekcji Babeczki. Małe, romantyczne a jednocześnie słodkie muffiny zadbają o wyjątkową atmosferę spotkania. Możesz wybierać spośród wielu dostępnych smaków oraz form tych słodkości. Dzięki nim nawet najzwyklejszy dzień stanie się niezrównany i niezwykły!

Kupując w naszej cukierni internetowej możesz być pewny jakości oraz świeżości zamówionych produktów. Dzieje się tak dlatego, że współpracujemy z lokalnymi kwiaciarniami oraz cukierniami. One otrzymują Twoje życzenia i realizują je na miejscu. Po wpisaniu adresu oraz czasu dostawy, kurier pojawi się zgodnie z Twoimi wytycznymi. To sprawia, że nie musisz przejmować się transportem oraz dostarczaniem prezentów dla Twoich najbliższych!
Wybierz rozmiar:
Mały 169.00 zł
Mały
Średni 229.00 zł
Jak na zdjęciu
Duży 269.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

229.00 zł