Bukiet Na Dzień Kobiet

Pokaż opis
Ten bukiet to kwintesencja kobiecości! Wypełniony harmonią i słodyczą, będzie idealnym prezentem. Jego główne składniki to róże, gerbery i alstromerie w różowej tonacji, całość dopełniają białe drobne kwiaty i zieleń. Do bukietu możesz dołączyć bilecik. Cena nie obejmuje wazonu.

Piękny bukiet na Dzień Kobiet, który będzie doskonałym prezentem zarówno dla partnerki, jak i przyjaciółki, a także Mamy! Pastelowy róż to kolor kojarzący się z subtelną kobiecością i wybót kwiatów w tym kolorze na 8 marca będzie z pewnością udany. Róże i gerbery pięknie uzupełnione są delikatnymi alstromeriami oraz białymi dodatkami, które tworzą razem spójną i zachwycającą kompozycję.

Dzień Kobiet to wyjątkowe święto - to nie tylko okazja do okazania uczuć bliskim kobietom i dziewczynom, ale także do świętowania osiągnięć w zakresie praw kobiet. Warto świętować wspólnie ten dzień - wręczyć drobny upominek i złożyć życzenia. Oprócz kwiatów polecamy także pyszne wypieki na Dzień Kobiet - w naszej ofercie znajdziecie doskonałe torty owocowe, seriki oraz różne niezwykłe torty 3D, które będą pysznym prezentem.

Nasze kwiaty i słodycze możecie zamawiać pod dowolny adres w Polsce. Oznacza to, że nawet jeśli nie możecie osobiście złożyć życzeń z okazji Dnia Kobiet, możecie to zrobić dzięki naszym słodkim przesyłkom. Sprawdźcie, jakie podarunku na 8 marca przygotowaliśmy w naszej ofercie!

Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

139.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł