Bukiet Ogniste Tulipany

Pokaż opis
Nie tylko czerwona róża symbolizuje te najważniejsze uczucia. Wyślij komuś, kto nie jest Ci obojętny bukiet tulipanów. Do bukietu dołączany jest bilecik, na którym możesz napisać swoją wiadomość. Cena nie obejmuje wazonu, jednak możesz go zakupić jako dodatek.

Bukiet w wersji mieszanej, prosimy zatem nie sugerować się ilością tulipanów na zdjęciu produktowym. Jest to ilość orientacyjna. Finalnie nie powinna się znacznie różnić. Bukiet jest wykonywany "do kwoty".
Bukiet ogniście czerwonych tulipanów to piękny sposób na okazanie komuś swoich uczuć. Kolor czerwony kojarzy się nam wszystkim z miłością, jednak nie tylko romantyczną! Miłość do naszych najbliższych w rodzinie, czy też bliskich przyjaciół jest równie istotna. Warto wyrazić ją poprzez wysłanie w podarunku na urodziny czy imieniny pięknego bukietu kwiatów z dostawą.

Jest także wiele innych okazji, które warto upamiętnić poprzez piękny prezent dla bliskiej osoby. Najpopularniejszym świętem miłości są Walentynki – 14 lutego świętują przecież razem wszystkie zakochane pary. Jeśli nie wiesz co wybrać na prezent na Walentynki, zdecyduj się na kwiaty z dostawą! Piękne, czerwone tulipany z pewnością będą zachwycającym prezentem.

Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej oryginalnego, możesz zdecydować się na tort z dostawą. Wiele wypieków jest specjalnie dedykowanych dla osób chcących wyrazić swoją miłość. Jednym z nich jest czekoladowy tort w kształcie serca, którego dekoracja pasuje nie tylko na Walentynki, ale także wiele innych okazji. Pokaż swoim rodzicom, jak bardzo ich kochasz i zamów tort serce na Dzień Matki lub Dzień Ojca! Nasze pyszne wypieki można zamawiać pod dowolny adres w Polsce.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)