Bukiet Oktoberfest

Pokaż opis
Szaleństwo kolorów i smaków!

Daj się ponieść fantazji i wybierz bukiet, wobec którego trudno pozostać obojętnym. W jego skład wchodzą kolorowe goździki, irysy, alstromerie i paprocie. Aranżacja będzie ułożona przez lokalną kwiaciarnię. Dołączony sześciopak (330ml/szt) mroźnego piwa Heineken sprawi że ten dzień będzie jeszcze milszy! :)

Zamiennie może zostać dostarczony czteropak (500ml/szt).
Każdy na świecie zna dobrze festiwal Oktoberfest, podczas którego Niemcy obchodzą swoje dożynki chmielne. To okazja do tego, aby napić się wspólnie pysznego piwa i doskonale się bawić! Jeśli jednak mamy ochotę na dobrą zabawę poza Oktoberfestem i chcemy sprawić nieco przyjemności znajomemu wielbicielowi złocistego trunku, możemy zamówić wyjątkowy bukiet kwiatów z dostawą z dodatkiem chłodnego i smacznego piwa!

Ten słoneczny, żółto-niebieski bukiet przypomina letnie niebo. Warto go zamówić teraz dla miłośników pięknej i ciepłej pogody, którzy lubią dla ochłody poczęstować się pysznym piwem! Kwiaty i piwo to nietypowe połączenie, warto jednak przekonać się jak taki prezent sprawdzi się na różne okazje. Może warto go zamówić jako prezent dla taty lub dziadka? A może nasza druga połówka ucieszy się z tego nietypowego prezentu? Warto się przekonać i zamówić!

Jeśli zdecydujesz się na bukiet kibica, pamiętaj też o wypełnieniu bileciku lub kartki okazjonalnej. Dzięki temu możesz zostawić swoją wiadomość dla odbiorcy bukietu Oktoberfest i sprawić mu jeszcze większą przyjemność swoimi życzeniami lub pozdrowieniami! Zamawiając nasze kwiaty masz pewność, że zamówienie zrealizuje lokalna kwiaciarnia, położona najbliżej adresu dostawy. Dzięki temu kwiaty będą świeże, a piwo nadal chłodne po wyjęciu z lodówki. To doskonały pomysł na prezent na każdą okazję!
cena:169.00 zł
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
89.90 zł
10.90 zł
49.90 zł
39.90 zł

Razem:

169.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł