Bukiet Papuzi

Pokaż opis

Szaleństwo kolorów w bukiecie od Ciebie!

Daj się ponieść fantazji i wybierz bukiet, wobec którego trudno pozostać obojętnym. Cudownie intensywne barwy łączą się tutaj w niespodziewanie spójną i zachwycającą kompozycję. W skład Bukietu Papuziego wchodzą różnobarwne goździki, irysy, alstromerie i paprocie.  

Wazon ze zdjęcia nie jest wliczony w cenę bukietu, jednak jest dostępny jako dodatek w naszym sklepie.

Kolorowy jak egzotyczne papugi bukiet to mieszanka intensywnych barw: żółtego, fioletowego i czerwonego. Zamiast skrzydeł mamy tu dekorację z paproci, która okala całość kompozycji. Te kwiaty rozjaśnią każdy, nawet najbardziej pochmurny dzień i z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Możesz go wręczyć na wiele okazji, jako upominek na urodziny lub imieniny, a także jako podziękowanie, podarunek gratulacyjny bądź na rocznicę. Kwiaty to uniwersalny i zawsze doskonały prezent – możesz je zamówić także zza granicy. Dostarczamy na terenie całego kraju dzięki sieci naszych lokalnych kwiaciarni.

Kwiaty czasami nie wystarczają i chcemy sprezentować drugiej osobie jednak coś więcej. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie szeroki wachlarz słodkości, które również dostarczamy na terenie całego kraju. Mamy torty tradycyjne, czekoladowe i owocowe, a także dekorowane artystycznie masą cukrową. Oprócz tortów możecie też zamówić serniki i inne ciasta, tarty i babeczki. A jeśli szykuje się impreza w gronie rodziny i przyjaciół, polecamy skorzystać z oferty naszych zestawów słodkości – dzięki dobranym przez nas tortom, ciastom i dodatkom do nich, nie będziesz musiał przygotowywać nic więcej poza eleganckim strojem dla siebie. To proste!

Dołącz coś więcej:
3.00 zł
89.90 zł
9.90 zł
39.90 zł
29.90 zł

Razem:

129.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł