Bukiet Pełnia Uczuć

Pokaż opis
Bukiet, który wywoła promienny uśmiech na twarzy każdej Mamy! Bukiet składa się z różowych, kremowych i czerwonych róż, różowych frezji oraz dekoracyjnych liści.
Ten bukiet został skomponowany specjalnie dla Mam. Kwiaty są odporne na niekorzystne działania (nie zniszczą się w transporcie, nie wymagają dosypywania odżywki do wody w wazonie, nie muszą być przechowywane w chłodnej temperaturze). Dzięki temu Twoja Mama będzie się mogła cieszyć ich pięknem jak najdłużej! Bukiet składa się z różnokolorowych róż. Kwiaty są nie do końca rozwinięte - dzięki temu nie przejrzeją w wazonie i Twoja Mama będzie się mogła cieszyć z ich piękna jak najdłużej!

Pamiętaj, że miłość Twojej Mamy jest wielka i bezwarunkowa, ale nie zamartwiaj się, jeśli nie możesz w dniu jej urodzin czy imienin osobiście stawić się w Waszym rodzinnym domu, by złożyć jej najlepsze życzenia. Możesz jej wysłać kwiaty z dostawą do rąk własnych! Nie ważne, czy mieszka w górach z dala od najbliższej cywilizacji, czy też w nadmorskiej miejscowości, do której nawet kurierom ciężko jest trafić. Zamówiony przez Ciebie bukiet dojedzie na czas, a jeśli nie - wymyślimy coś innego, co z pewnością usatysfakcjonuje obie strony!

Spersonalizuj swój bukiet. Możesz dołączyć kartkę okolicznościową czy bilecik w osobistymi życzeniami. Jeśli chcesz, do kwiatów dołączone też zostanie wino czy szampan, czekoladki czy pluszowe maskotki. Skorzystaj też z pozostałej części naszego asortymentu i dodaj do swoich kwiatów pyszny tort z dostawą. Gwarantujemy, że jeżeli Twoja Mama otrzyma niespodziewanie piękny bukiet róż oraz ulubiony tort cytrynowy, to jej dzień z miejsca stanie się dużo jaśniejszy!

Bukiet nadaje się także na wszelkie rocznice małżeńskie. Codzienne zmaganie się z wychowaniem dzieci nie jest łatwe. Warto pokazać naszym bliskim, że nam na nich zależy i że są dla nas ważne. Bukiet Pełnia uczuć to doskonały sposób na to, by wyrazić te uczucia. I bez wątpienia mówimy - najlepszy jest bukiet kwiatów podarowany zupełnie bez okazji! Bo czy trzeba mieć okazję, by podarować coś ukochanej osobie?
Wybierz rozmiar:
Mały 139.00 zł
Mały
Średni 179.00 zł
Jak na zdjęciu
Duży 219.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

179.00 zł