Bukiet Pocałunek Lata

Pokaż opis
Piękne słoneczniki, to symbol gorącego lata! Spraw wyjątkowy prezent i wyślij słoneczne pozdrowienia! Do bukietu pięknych słoneczników możesz dołączyć bilecik z wiadomością.

W przypadku braku słoneczników w kwiaciarni (dostępność lokalna), zastrzegamy sobie prawo do doręczenia zamiennie bukietu mieszanego w tonacji żółtej.
Liczba słoneczników na zdjęciu jest orientacyjna, bukiet jest wykonany adekwatnie do kwoty. Cena nie obejmuje wazonu.

Słoneczniki mają cudowną symbolikę. Według wierzeń – niosą szczęście i powodzenie, a kształt płatków nawiązuje do gorącego słońca. Kwiaty te kojarzone są z latem, rustykalnymi aranżacjami, ciepłem i spokojem, spotykanym na polach. Wręczając bukiet ze słoneczników niesiemy radość. Nie bez powodu uznaje się je za niezwykle uniwersalne – wręczamy je na urodziny, rocznicę i imieniny. Pocałunek Lata to ukłon w kierunku żółtych pól kwiatów, ciepła i czystego nieba. Nic więc dziwnego, że tak cudownie komponuje się ze słodkimi wypiekami, które wręczamy najbliższym. Do ich tworzenia wiązanki użyto wyłącznie świeżych, żywych kwiatów, dzięki którym urzekają trwałością i cudownym, delikatnym zapachem.
Wybierz rozmiar:
Mały 129.00 zł
Mały
Średni 169.00 zł
Średni
Duży 209.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

169.00 zł