Bukiet Polny

Pokaż opis

Bukiet "Polny" to bukiet ułożony z wielu kwiatów. Znajdą się w nim m.in. róże, gerbery, koper  ozdobione zielonymi dodatkami. Do bukietu dołączany jest bilecik, aby wraz z kwiatami przekazać życzenia.

Delikatny i subtelny, ale wywierający ogromne wrażenie - taki jest nasz bukiet polny! Piękne róże i pyszniące się gerbery, stokrotki, rumianek i koper otoczone zielonymi dodatkami. Nasi floryści nie korzystają z kwiatów mrożonych czy nadmiernie nawożonych, dzięki temu możesz mieć pewność, że zamówione przez Ciebie kwiaty długo zachowają świeżość i odpowiedni wygląd nawet bez dosypywania odżywek do wody w wazonie.

A na jakie okazje można zamawiać taki bukiet? Wbrew pozorom prostota tej kompozycji absolutnie nie przekreśla jej bytu na eleganckich przyjęciach czy okazjach! Jest wręcz przeciwnie. Ten uroczy bukiecik przynosi na myśl gorące lato na wsi, długie spacery aż do zachodu słońca i powolne kompletowanie kwiatków zerwanych z przydrożnej miedzy czy ze środka pola. Aromatyczny i wytrzymały, bukiet sprawdzi się doskonale zarówno na rocznice ślubu, na weselny stół, na wernisaż, jak i na premierę w teatrze czy obronę pracy dyplomowej. Dzięki tym pozytywnym skojarzeniom wprowadzi na długi uśmiech na usta obdarowanej osoby!

Kwiaty z dostawą dostarczane są do każdego miejsca w Polsce, a zamówienia można składać zarówno z naszego kraju, jak i z zagranicy. Do tej pory najczęściej pojawiały się zamówienia z Niemiec, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Holandii czy Irlandii. Jak widać Polacy nawet na emigracji nie zapominają o swoich bliskich, którzy zostali w kraju! To bardzo miłe.

Kwiaty możesz jeszcze bardziej spersonalizować, dzięki czemu obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo. Dołącz bilecik, w którym pracownik kwiaciarni wpisze odręcznie Twoje życzenia. Możesz też dołączyć wino, czekoladki, maskotkę lub tort z dostawą. Ile osób i okazji, tyle możliwości, a pamiętaj że my wychodzimy na przeciw naszym klientom i realizujemy każde zamówienie. Do tego oferujemy dostawę nawet w 24 godziny od złożenia dyspozycji! Sprawdź sam, jak to działa.
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
89.90 zł
9.90 zł
39.90 zł
29.90 zł

Razem:

119.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł