Bukiet Promyczek

Pokaż opis
Twoje życzenia zamkniemy w bukiecie utrzymanym w kolorach uczuć! Pomarańczowo-czerwona kompozycja składa się z róż, gerber, różyczek gałązkowych i hipericum. Dodatkami są zielone ozdobne liście. Bukiet będzie ułożony przez lokalną kwiaciarnię. Istnieje możliwość dołożenia bileciku z życzeniami.

Cena bukietu nie obejmuje wazonu.
Ciepłe, czerwone i pomarańczowe barwy potrafią ożywić każde wnętrze i ogrzać radością nawet w najchłodniejszy zimowy dzień! Dlatego nasz Bukiet dla Babci to piękna kompozycja kwiatów w intensywnych kolorach: koralowe róże, pomarańczowe gerbery oraz czerwone hipericum. To piękny prezent na Dzień Babci, który z pewnością ucieszy ją w dniu jej święta!

Pamiętaj o Dniu Babci i Dziadka – warto sprawiać przyjemność swoim bliskim i okazywać im swoje uczucia. Często na co dzień nie mamy czasu na spotkania z nimi, warto więc nadrobić zaległości pięknymi życzeniami oraz podarunkiem prosto od serca. Wystarczy, że wybierzesz z naszej strony bukiet kwiatów lub wypiek i możesz zamówić je prosto na adres Babci i Dziadka.

W naszym sklepie znajdziesz również różnego rodzaju wypieki, na przykład Torty dla Babci i Torty dla Dziadka. To pyszne upominki, do których możesz dodać spersonalizowany napis, życzenia oraz dodatkowo także bukiet kwiatów. Nasze cukiernie i kwiaciarnie zadbają o to, aby wybrany przez Ciebie prezent był wyjątkowy i nienagannie przygotowany!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł