Bukiet Promyk

Pokaż opis

Słonecznie żółty bukiet słoneczników to idealny prezent na każdą okazję. Bukiet składający się ze słoneczników i jarzmianki z pewnością wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Na Twoje życzenie do zamówienia możemy dołożyć bilecik z życzeniami. Bukiet zostanie zrealizowany przez lokalną kwiaciarnię. Cena nie zawiera wazonu.

W przypadku braku słoneczników w kwiaciarni (dostępność lokalna), zastrzegamy sobie prawo do doręczenia zamiennie bukietu mieszanego w tonacji żółtej.​
 

Słoneczniki każdemu kojarzą się z latem i kwiecistym ogrodem pełnym zapachów i smaków. Nasz bukiet Promyk daje wszystko to, co najbardziej kochamy w wakacjach: ciepło, radość i optymizm! Słoneczniki w połączeniu z jarzmianką i zielonymi dodatkami prezentują się niezwykle okazale i tworzą piękną letnią kompozycję dla każdego miłośnika jasnych barw. Sprezentuj bukiet słoneczników z dostawą komuś, na kim Ci zależy - może to być mama, siostra, kuzynka, lub koleżanka. Możesz z naszym Promykiem podziękować lub pogratulować komuś, kto na to szczególnie zasługuje. My wiemy, że dzięki naszym pięknym kwiatom, codziennie pojawiają się tysiące uśmiechów na twarzach w całej Polsce!

Popularność słoneczników wynika z ich bezpretensjonalności - to kwiaty, które można wręczyć dosłownie na każdą okazję i przyniosą radość każdemu. Dodatek jarzmianki sprawia, że jest to bukiet nieco mniej formalny, który będzie się pięknie prezentować w wazonie na tarasie lub w salonie. Dbamy o to, aby wszystkie zamówione u nas bukiety były zawsze świeże i wyjątkowe, a pomagają nam w tym kwiaciarnie z całej Polski. Jeśli chcesz wysłać komuś nasz Bukiet Promyk, możesz to zrobić nawet tego samego dnia! Robimy wszystko, aby stanąć na wysokości zadania i przekazać Twoje uczucia i życzenia.

Kwiaty to piękny pomysł na prezent, a słoneczniki latem są doskonałym wyborem. Wiele osób kojarzy je z dzieciństwem i wakacjami u dziadków, dzięki czemu mają charakter nieco sentymentalny, kojarzący się nam z beztroskimi dniami pełnymi zabawy. Dlatego prezent w postaci bukietu słoneczników będzie naprawdę wyjątkowy, bez względu na okazję. Oprócz tego zachęcamy również do poznania bliżej naszej oferty wypieków z dostawą: tortów, ciast, babeczek i wielu innych smakołyków. Znajdą wśród nich coś dla siebie zarówno miłośnicy tradycyjnych smaków, jak i wielbiciele słodkiego szaleństwa. 
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

129.90 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł