Bukiet Radosna Nuta

Pokaż opis

Celebruj ważne dni! Bukiet składający się z róż, gerber i astrów w biało-niebieskiej tonacji to doskonały upominek, również dla mężczyzny. Do bukietu dołączany jest bilecik, na którym możesz napisać swoją wiadomość. Aranżacja ułożona będzie przez lokalną kwiaciarnię.

Wazon nie jest wliczony w cenę bukietu.

Jeśli chcesz zamówić prezent na Dzień Dziadka, to ten bukiet będzie świetnym pomysłem. Piękne białe i niebieskie kwiaty miło zaskoczą świeżością w zimowy dzień, a ich zapach wypełni cały dom. Delikatne róże, gerbery i astry tworzą razem piękną kompozycję, którą uzupełniają zielone dodatki. Dziadek z pewnością się ucieszy z takiego podarunku – w końcu to dzień jego święta!

Nasze kwiaty to wspaniały pomysł na prezent dla kogoś bliskiego. Wyrażają wiele emocji: miłość, pamięć, wdzięczność. Zwłaszcza Dziadkom warto podziękować w ich ważne dni. Oprócz naszego bukietu na Dzień Dziadka możesz także zamówić kwiaty na Dzień Babci! Dzięki temu obdarujesz obojga indywidualnym podarunkiem. Prezent dla Dziadków powinien wyrażać nasze ciepłe uczucia do nich, które trwają niezmienne od czasów dzieciństwa.

Oprócz pięknych kwiatów z dostawą możesz też u nas zamówić doskonałe wypieki na Dzień Babci i Dziadka. Wśród nich znajdziesz dedykowane torty dla Dziadków, ręcznie dekorowane pierniczki oraz wiele innych tradycyjnych wypieków wykonywanych przez nasze lokalne cukiernie. Poznaj naszą ofertę i zamów coś słodkiego specjalnie dla swoich bliskich.
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

119.00 zł

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł