Bukiet Różowych Piwonii

Pokaż opis
Bukiet różowych piwonii, idealny dla miłośników romantycznego stylu, zostanie starannie przygotowany przez lokalną kwiaciarnię. Możesz dołączyć bilecik z życzeniami, aby dodać osobisty akcent. Cena nie obejmuje wazonu. W przypadku braku piwonii, kwiaciarnia dostarczy równie piękny bukiet mieszany w odcieniach różu.


 
Możesz zaskoczyć nim mamę, siostrę lub koleżankę - doręczamy nasze kwiaty i wypieki na terenie całej Polski, więc możesz to zrobić bez żadnych przeszkód! Nasze piękne kompozycje sprawdzą się między innymi na urodziny, kiedy chcesz komuś sprawić wyjątkową przyjemność, ale także na imieniny czy drobniejsze okazje

Kwiaty z dostawą to rewelacyjny pomysł na prezent, który możesz zamówić za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Wystarczy, że wybierzesz jeden z naszych pięknych bukietów, a następnie podasz adres dostawy na który mamy doręczyć przesyłkę. Nie ma nic prostszego! Co więcej, możesz dołączyć do nich także kartkę z życzeniami, słodki wypiek, lub inny drobiazg z naszego sklepu online. Pomagamy Wam w wyrażaniu swoich uczuć i wiemy, jak bardzo jest to dla Was ważne. Dlatego Bukiet Uroczy możesz zamówić kiedy chcesz i dokąd chcesz, a nasi floryści i florystki zadbają o to, aby świeży i pachnący dotarł na miejsce.

Kwiaty i wypieki często idą w parze - pojawiają się na stołach w ważne dni i wyjątkowe okazje. Dlatego zachęcamy do poznania bliżej naszej słodkiej oferty wypieków: tortów, ciast i innych przysmaków. Możesz je zamówić tak jak kwiaty, w dowolne miejsce w Polsce. Dzięki najlepszym cukiernikom masz pewność, że zamówione słodkości dotrą świeże i pyszne, zachwycając swoim smakiem. Zdecyduj się na jeden z naszych tortów tradycyjnych lub artystycznych - na pewno znajdziesz wśród nich swój ulubiony smak!
Wybierz rozmiar:
Mały 219.00 zł
Mały
Średni 299.00 zł
Średni
Duży 379.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
13.90 zł
73.90 zł
69.90 zł

Razem:

299.00 zł