Bukiet Słoneczników

Pokaż opis
Prześlij Bliskim odrobinę słońca bez względu na pogodę za oknem! Do bukietu składającego się z pięknych słoneczników i zielonych dodatków, można dodać bilecik z wiadomością. Cena bukietu nie obejmuje wazonu.

W wypadku braku słoneczników w kwiaciarni (dostępność lokalna), zastrzegamy sobie prawo do doręczenia zamiennie bukietu mieszanego, róże, gerbery, zielone dodatki, w tonacji żółto-pomarańczowej.
Te kwiaty są jak słońce – wydaje się bić od nich ciepło. Kojarzą nam się z latem i wakacjami. Słoneczniki są kwiatami przekazującymi pozytywną energię i dzięki nim możesz wyrazić swoje uczucia do drugiej osoby. Nieważne, czy są to uczucia miłości, przyjaźni, czy wdzięczności – ten bukiet sprawdzi się doskonale.

Z pewnością wielu jubilatów i solenizantów z ciepłych miesięcy uwielbia słoneczniki. Warto im podarować taki bukiet na urodziny i imieniny. To bukiet, który z pewnością ucieszy Wasze Mamy i Waszych Ojców. Pomyślcie też o tym, jak wielką przyjemność sprawicie komuś wręczając taki bukiet w ramach podziękowania bądź gratulacji! Najwspanialsze jest to, że możesz taką niespodziankę zrobić osobie z drugiego końca kraju – my dostarczymy te kwiaty za Ciebie.

Oprócz naszych pięknych słoneczników znajdziesz na naszej stronie inne kwiaty, a także wypieki. Przede wszystkim mamy bogaty wybór tortów – z bitą śmietaną, kremem, z owocami, czekoladowe i z masą cukrową. Już jest w czym wybierać, a przecież mamy także wiele ciast i innych wypieków. Możesz je zamówić razem z bukietem, a cukiernia najbliższa adresu dostawy zrealizuje i dostarczy Twoje zamówienie. To proste!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł