Bukiet Ta Jedyna

Pokaż opis
Elegancki bukiet z róż w kolorze Twoich uczuć, dodatkowo z jedną białą różą, symbolizującą wyjątkowość Twojego przekazu. Całość okala piękna zielona dekoracja kontrastująca z intensywną czerwienią. Pokaż swojej Walentynce, jak bardzo jest wyjątkowa – tak samo jak róża wyróżniająca się w bukiecie spośród reszty kwiatów.
Bukiet będzie ułożony przez lokalną kwiaciarnię. Istnieje możliwość dołączenia bileciku. Liczba róż na zdjęciu jest orientacyjna, bukiet jest wykonany adekwatnie do kwoty. Cena nie obejmuje wazonu.
Walentynki to święto wyjątkowe, pozwalające zakochanym celebrować swoją miłość. Na tę okazję zostało wymyślonych już wiele podarunków: misie, czekoladki, czy perfumy. Jednak kwiaty pozostają w czołówce najchętniej wybieranych prezentów i wcale nas to nie dziwi! Czerwone róże potrafią wyrazić więcej niż słowa, ponieważ ich symbolizują gorącą, czystą i wierną miłość. Obdarowując kogoś takim bukietem masz pewność, że osoba ta zrozumie Twoje uczucia i być może je odwdzięczy…

Bukiet kwiatów z dostawą to nie jedyny prezent, który możesz zamówić w naszym sklepie. Naszą propozycją są wypieki z dostawą – zwłaszcza pyszne, walentynkowe torty. W tym roku przygotowaliśmy dla Was Czekoladowy Tort Serce, który zachwyca dekoracją i rozpuszcza się w ustach. Dla tych, którzy szukają lżejszej słodyczy, mamy Sernik Serce, który lekkością wzbije Was w powietrze! Oprócz tego mamy też coś z efektem wow – Tort z Waszym zdjęciem. Wystarczy, że prześlesz nam Waszą wspólną fotografię, a my naniesiemy ją na jadalny opłatek zwieńczający tort o wybranym przez Ciebie smakiem.

Niektórzy nazywają Walentynki świętem komercyjnym, jednak nie dostrzegają oni chyba tych wszystkich uśmiechniętych i zakochanych par dookoła! Co prawda uczuciem darzą się przez cały rok, jednak w takie dni jak Święto Zakochanych mogą w wyjątkowy sposób sprawić sobie wzajemnie przyjemność – pachnącą lub słodką.
Wybierz rozmiar:
Mały 179.00 zł
Mały
Średni 229.00 zł
Jak na zdjęciu
Duży 269.00 zł
Duży
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

229.00 zł