Bukiet Urodzinowy

Pokaż opis
Wysyłając bukiet składający się frezji, róż i innych drobnych kwiatów, sprawisz odbiorcy ogromną niespodziankę. Całość utrzymana jest w czerwono – różowej tonacji z jaśniejszymi akcentami. Do bukietu wykonanego przez lokalna kwiaciarnię, istnieje możliwość dołożenia bileciku. Cena bukietu nie obejmuje wazonu.
Ten delikatny bukiet to doskonały prezent dla kogoś bliskiego lub znajomego. Odcienie czerwieni, różu i bieli tworzą piękną kompozycję kolorystyczną, a zapach bukietu jest słodki i orzeźwiający. Warto wręczyć te kwiaty z dostawą na ważne okazje, np. aby złożyć życzenia urodzinowe, podziękować za pomoc, lub też pogratulować sukcesu prywatnego bądź zawodowego. To świetny pomysł na prezent, jeśli nie możemy się z drugą osobą spotkać osobiście – nasze kwiaty można zamówić w dowolny zakątek Polski!

Jeśli chcesz komuś sprawić przyjemność pięknym prezentem, zdecyduj się na bukiet urodzinowy! To klasyczny wybór kwiatów, które razem tworzą kompozycję doskonałą. Róże, frezje i białe dodatki pięknie prezentują się zarówno w urodziny, jak i inne okazje – warto więc zdecydować się na te kwiaty bez względu na sytuację. Nasze lokalne kwiaciarnie przygotowują zamówione bukiety bezpośrednio przed dostawą, dzięki czemu docierają one na miejsce świeże i pachnące.

Jeśli chcesz zamówić dla kogoś doskonały prezent urodzinowy, możesz dobrać do kwiatów także coś słodkiego. W naszej ofercie są pyszne torty urodzinowe , zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Warto wybrać jeden z nich: tort tradycyjny na bitej śmietanie lub artystyczny z masy cukrowej, czekoladowy lub owocowy. Możesz też wybrać pyszne wypieki w kształcie serca, które podkreślą przekaz jaki chcesz wyrazić swoim podarunkiem. Wszystko zależy od Ciebie! Wybierz dzień i godzinę dostawy, podaj adres odbiorcy i wypełnij pole z bilecikiem – to wszystko wystarczy aby w kilka minut zamówić piękny i pyszny prezent urodzinowy dla drugiej osoby!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)