Bukiet Urok

Pokaż opis
Postanowiliśmy stworzyć bukiet, w którym znajdą się kwiaty najbardziej uwielbiane przez kobiety. Róże, goździki, frezje oraz chryzantemy. Całość utrzymana jest w różowym kolorze z delikatnimi zielonymi dodatkami. Istnieje możliwość dołożenia bileciku z wiadomością. Wazon nie jest wliczony w cenę bukietu.
Bukiet „Urok” będzie doskonałym prezentem na Dzień Matki, a także na urodziny bądź imieniny ukochanej drugiej połówki. Wyraża bardzo dużo pozytywnych i silnych uczuć, spełni więc doskonałą rolę podarunku na wiele ważnych okazji.

Możesz dzięki niemu podziękować komuś za przysługę bądź pogratulować sukcesu – jest to wspaniały pomysł na podarunek. Z pewnością sprawi drugiej osobie dużą przyjemność. Kwiaty są zawsze świetnym pomysłem jako dodatek do prezentu, którym może być na przykład specjalny wypiek. W naszej ofercie znajdziecie przeróżne torty, ciasta i inne słodkości!

Czy preferujesz torty tradycyjne, czy może artystyczne z masy cukrowej ? W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy torty i ciasta z dodatkiem owoców, a także najbardziej czekoladowe wypieki na rynku. Możesz także zamówić babeczki lub tarty, które są doskonałe na leniwe popołudnia z przyjaciółmi bądź rodziną. Tak jak nasze kwiaty, wypieki dojeżdżają do Was z najbliższej możliwej lokalizacji – współpracujemy z cukierniami w całym kraju. Możesz dzięki temu wysłać słodkości i bukiet osobie, która mieszka dziesiątki a nawet setki kilometrów dalej!
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

149.00 zł