Car cake

Show description
Original cake in a shape of car - delicious gift for boys and men. Choose the filling and size and order with delivery to any address in Poland! Our artistic cakes always make amazing impression on parties, both on guests and the receiver. Find out for yourself and place an order - it will be realised by our local bakery.

Weight of this product may slightly differ from the weights below. The final product may slightly differ from the one shown in the picture.

Tort w kształcie auta to świetny prezent zarówno dla chłopców jak i dorosłych mężczyzn. Który z nich nie marzy o wyścigówce lub luksusowym samochodzie? Warto spełnić marzenia, nawet jeśli autko będzie tak naprawdę pysznym tortem z masy cukrowej. Tort samochód to świetny pomysł na prezent urodzinowy, czy też tort dla szefa. Trudno jest mu się oprzeć, a indywidualnie wybierany smak wypełnienia sprawi, że będzie nie tylko zaskakująco wyglądać ale także pysznie smakować.

Torty artystyczne to wypieki cieszące się ogromną popularnością jako prezenty urodzinowe. Można je zamówić dla solenizanta lub solenizantki pod dowolny adres w kraju – dodatkowo można też dobrać do takiego podarunku kwiaty, kartkę z życzeniami, a nawet świeczki. Jeśli nie potrafisz się zdecydować na żaden z naszych tortów artystycznych umieszczonych na stronie, napisz do nas! Często podejmujemy się realizacji tortów niestandardowych, na indywidualne zamówienie klienta.

Aby wyprawić doskonałe przyjęcie urodzinowe, warto zamówić też pyszne ciasta. W naszej ofercie znajdziecie pyszne serniki, tarty, a także pączki i babeczki. Takie słodkości świetnie wpasują się w każdą okazję, także tak ważną jak urodziny. Jeśli organizujesz większe przyjęcie, warto zdecydować się na zestaw słodkości w okazyjnej cenie.

Additional accessories:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Sum:

369.90 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.