Chocolate cherry cake

Show description
Chocolate and cherries! Isn't it a perfect combination? Chocolate sponge cake and cherries drown in as delicious as delicate chocolate cream. Do we have to metion thick layer of milk chocolate on the top? Weight of this product may slightly differ from the weights below. The final product may slightly differ from the one shown in the picture.
Wśród wielu wymyślnych, artystycznych tortów i wypieków często zwracamy się w kierunku klasyki – smaków znanych i odpowiadających każdemu podniebieniu. Stawiamy na pomysły sprawdzone, oraz na wykwintność w tym tradycyjnym wydaniu. Jedną z propozycji takiego tortu jest nasz pyszny Tort Węgierski. Połączenie subtelnej słodyczy, soczystych owoców i puszystego biszkoptu. Pozycja idealna do podania na każdy stół niezależnie od okoliczności. Gwarantujemy, że każdy chętnie sięgnie po kawałek tej pyszności i zachwalać będzie najwyższą jakość jej wykonania.

Ten wyjątkowy tort z dostawą składa się z kilku składników. Sercem jest delikatny i aromatyczny biszkopt przekładany gęstym kremem o smaku mlecznej czekolady. Całość oblana jest kakaową polewą oraz udekorowana świeżymi wiśniami, nadającymi bardzo wykwintny wygląd całej kompozycji. Pyszny i świetnie wyglądający tort, który bardzo łatwo i szybko zamówisz na naszej stronie internetowej. Wystarczy poświęcić kilka minut na naszej stronie cukierni online , wypełnić formularz i gotowe – będziesz mógł czekać na kuriera ze słodkim podarunkiem w rękach! Nie musisz też martwić się o to, że mieszkasz daleko od dużego miasta. Obsługujemy zlecenia na terenie całej Polski, dotrzemy więc wszędzie tam gdzie nam wskażesz!

Być może szukasz tortów tradycyjnych w innej odsłonie – w takim razie mamy dla Ciebie również inne propozycje! Zajrzyj do kategorii Torty Artystyczne. Znajdziesz tam bogaty wybór znanych, klasycznych tortów w wielu fantastycznych smakach. Wszystkie świeże, z najwyższej jakości składników, przygotowywanych przez lokalne cukiernie. Skorzystaj również z zakładki wyjątkowych Tortów Owocowych. Każdy na pewno znajdzie tam coś dla siebie oraz bliskich by w rewelacyjny sposób urozmaicić rodzinne uroczystości czy zwykłe, niedzielne spotkania przy kawie.

Gdybyś zechciał podarować ten tort jako prezent na urodziny czy inną niezwykłą okoliczność, wówczas proponujemy dodatkowe usługi. Wśród nich znajdują się np. świeczki czy kartka z życzeniami, na której przedstawisz wszystko to, co czujesz. Ponadto możesz wybrać obecny hit cukierniczy, czyli nadruk zdjęcia na wypieku . Przygotowany na jadalnym opłatku może przedstawiać wasze najważniejsze, wspólne chwile, oraz wywołać wzruszenie i radość. Zadbaj o to, by każda chwila była naprawdę niezwykła – a wszystko to sprawisz dzięki prostym, słodkim podarunkom!

We're sorry!
At the moment the product is not available. Please select something else from our sweet offer :)

  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.