Coconut cake

Show description

Rafaello cake on a light sponge cake with coconut cream. Finished with almond flakes, sprinkled with coconut shrims on top.

Weight of this product may slightly differ from the weights below. The final product may slightly differ from the one shown in the picture.

Przepyszny tort kokosowy Rafaello to szczególny poczęstunek na wiele ważnych okazji. Jego wyjątkowy wygląd będzie ozdobą każdego stołu i mile zaskoczy gości. Ten oryginalny tort z dowozem to jasny biszkopt przełożony aksamitnym kremem kokosowym. Boki ozdobione są płatkami migdałów, a wierzch wiórkami kokosowymi. Jest to doskonały wybór dla wszystkich, lubiących tradycyjne połączenia smaków i tych, którzy docenią klasyczny, elegancki wygląd tego niezwykłego ciasta. Kokosowy tort z dostawą może znaleźć się na Twoim stole w jedyne 48 godzin dzięki profesjonalnej obsłudze kurierskiej.


W naszej ofercie znajdziesz także inne torty tradycyjne, które sprawdzą się idealnie zarówno na rodzinne spotkania, jak i rocznice we dwoje. Wykonujemy zamówienia w trzech różnych rozmiarach, aby dopasować się do potrzeb naszych klientów.


Staramy się dokładać wszelkich starań, by nasze torty zawierały wysokiej jakości składniki, dlatego czasem niektóre dekoracje mogą różnić się od tych na zdjęciu. Zawsze jednak wykonujemy zamówienia rzetelnie i z dbałością o szczegóły. Jesteśmy do usług naszych klientów i staramy się podchodzić indywidualnie do każdego zamówienia, dlatego chętnie usłyszymy Twoje sugestie

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.

Choose size:
Small 109.90 zł
1kg/8per
Medium 157.90 zł
1,5kg/12per
Big 206.90 zł
2kg/16per
Additional accessories:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Sum:

157.90 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.