Colorful Bouquet

Show description

Choosing "Colorful" Bouquet you bring lots of colours to someone`s life! Bouquet formed with colorful roses, gerberas, eustoma, santini and lillies. Your personal card message will be attache dto the bouquet arranged by our local florist.

Bukiet ten to wyjątkowa pozycja w naszej ofercie. Jego wygląd jest w dużej mierze uzależniony od tego, o jakiej porze roku jest zamawiany. Założeniem dla niego jest to, by wykorzystać wyłącznie kwiaty sezonowe. Oczywiście żaden element kompozycji nie jest przed złożeniem chłodzony czy nadmiernie nawożony, dzięki czemu ten szczególny bukiet utrzymuje się naprawdę długo w wazonie obdarowanej osoby.

Kompozycja jest najczęściej złożona z róży, gerber i małych chryzantem. Ustrojenie jest często inwencją florysty - bukiet ma przede wszystkim bardzo elegancko się prezentować, co z powodzeniem udaje się osiągnąć. Zdjęcie jest jedynie poglądowe. Pozwala to na nieznaczne obniżenie ceny bukietu - jest od stosunkowo tani w porównaniu do podobnych mu objętościowo innych bukietów z naszej oferty. Doskonała oferta dla osób, które chcą wypróbować nasze usługi.

Dzięki nieprzewidywalności wyglądu bukietu nadaje się on praktycznie na każdą okazję. Dzień Matki? Urodziny Babci? Imieniny Taty? Rocznica ślubu Siostry i ulubionego Szwagra? Nie zadręczaj się nadmiernie tym, że nie możesz osobiście złożyć życzeń. Wyślij kwiaty z dostawą i ciesz się na ich reakcję! Kwiaty dostarczane są do każdego miejsca w Polsce, bez różnicy czy jest to mniejsza nadmorska miejscowość, czy centrum Warszawy. Często zamówienia realizowane są w 24 godziny od ich złożenie, ale oczywiście zależy to od ilości florystów w otoczeniu obdarowywanej osoby.

Kwiaty z dostawą można wzbogacić o kilka elementów. Przede wszystkim - możesz dodać kartkę okolicznościową albo bilecik z osobistymi życzeniami. Ponadto możesz swoją kwiatową przesyłkę uzupełnić o wino czy szampana, bombonierkę pełną pysznych czekoladek czy uroczego, pluszowego misia. Możesz też do kwiatów dołączyć tort z dostawą. Do tego bukietu doskonale pasuje coś równie zaskakującego - może tort malinowe serce (środek jest jednocześnie mocno czekoladowy i malinowy) lub opakowanie kilkunastu babeczek z niebieskim kremem? Niebieski będzie doskonałym uzupełnieniem głównie czerwonej i zielonej kompozycji bukietu.
more
Additional accessories:
3.00 zł
89.90 zł
9.90 zł
39.90 zł
29.90 zł

Sum:

109.00 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.

Delivery time: Same day

Delivery price: 19.90 zł