Cukierkowa Orchidea

Pokaż opis
Orchidea ma wiele odmian, ale ta jest najpopularniejszą! Delikatne, fioletowe płatki tej rośliny sprawdzą się wspaniale jako prezent dla każdego bez względu na okazję! Zostanie ona przygotowana przez lokalną kwiaciarnię. Na Twoje życzenie, do przesyłki możemy dołożyć bilecik z wiadomością.
 
Orchidee to rośliny wyjątkowe, o delikatnych kwiatach w niezwykłym kształcie. Występują w różnych kolorach, jednak najpopularniejsze są białe i fioletowe, a kwitną nawet kilkukrotnie w ciągu roku. Dzięki temu cieszą oko praktycznie cały czas i są ozdobą każdego wnętrza, w którym się pojawią. Wiele osób wybiera orchidee na prezent, właśnie ze względu na ich niezwykłą urodę i utrzymujące się długo kwiaty. Miłośnicy często mają po kilka sztuk i chlubią się ich ilością i rozmiarem. Teraz możesz zamówić orchideę z dostawą - nasze kwiaciarnie doręczają nie tylko kwiaty cięte, ale także doniczkowe na terenie całego kraju.

Orchidee należą do rodziny storczyków i tak też są powszechnie nazywane, jednak warto zauważyć, że jest to jedna z wielu odmian kwiatów z rodziny storczykowych. Konkretnie jest to Falenopsis, który jest dość łatwy w pielęgnacji i charakteryzuje się dużymi płatkami o znanym wszystkim kształcie. Storczyki to kwiaty bardzo eleganckie i będą świetnym prezentem dla kobiety: możesz zamówić go dla mamy, koleżanki czy znajomej z pracy, a na pewno trafisz w dziesiątkę. 

Orchidea to wspaniały pomysł na prezent, warto jednak zastanowić się nad słodkim dodatkiem, który będzie uzupełnieniem przesyłki dla kogoś ważnego. Możesz wybrać coś z naszej słodkiej oferty, w której znajdziesz wiele tortów i ciast na przeróżne okazje. Jeśli szukasz czegoś na konkretną okazję, możesz sprawić propozycje z naszych gotowych kategorii, lub też poszukać czegoś na własną rękę. Polecamy między innymi nasze torty czekoladowe i torty z owocami, które są pysznym pomysłem na niespodziankę przez cały rok!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)