Cupcake mikołajkowy - zestaw

Pokaż opis
Cupcake’s w mikołajkowej kreacji! Przeurocze babeczki w kształcie czapeczki Mikołaja ozdobią Twój stół, a także ucieszą małych i dużych amatorów słodkości!Wygląd gotowego produktu może nieznacznie różnić się od wyglądu produktu przedstawionego na zdjęciu.
Piękne świąteczne babeczki przykryte mikołajowymi czapkami – to świetna słodycz, którą możesz się podzielić z przyjaciółmi i rodziną! Zamów z dostawą – nasze cukiernie przygotują specjalnie dla Ciebie najlepsze muffiny w Polsce. Jeśli chcesz komuś wysłać nasze mikołajowe babeczki, możesz to zrobić składając zamówienie i podając adres osoby, która ma je otrzymać. Lokalna cukiernia dostarczy je właśnie tam, gdzie chcesz!

Do przesyłki możesz załączyć także bilecik lub kartkę z życzeniami. Dzięki naszej współpracy z siecią kwiaciarni, warto też zdecydować się na zamówienie bukietu, stroika lub innej pięknej świątecznej dekoracji. Prezent dotrze w całości w wybrany przez Ciebie dzień oraz godzinę. To proste! Zamawiając pod jeden adres za przesyłkę płacisz tylko raz, a to oznacza, że możesz zamówić też nasze pyszne ciasta bożonarodzeniowe.

W świątecznej ofercie znajdziesz wiele pysznych ciast, które znasz z rodzinnego domu. Zapewne Twoja mama, babcia i ciocia wypiekały pyszne pierniki, makowce i serniki, które królowały na wigilijnym stole. Warto kontynuować tę tradycję, rezygnując jednak z wielogodzinnej pracy w kuchni na rzecz rodzinnych spotkań.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)