Czekoladowy tort serce

Pokaż opis
Słodki czekoladowy tort w kształcie serca, który zachwyci każdą obdarowaną osobę. Idealny prezent dla drugiej połówki lub dla ważnego członka rodziny. Ten tort ma ciemny biszkopt, przekładany czekoladowym kremem. Polany jest gęstą polewą lub czekoladą. Zamów z dostawą pod dowolny adres: do domu lub prosto do szczęśliwego adresata. Możesz wybrać także spersonalizowane dodatki, takie jak bukiet kwiatów z bilecikiem, kartkę z życzeniami, a także świeczki.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Tort w kształcie serca to wyjątkowy wypiek, który z pewnością wzruszy każdą obdarowaną osobę. Zamawiany najczęściej na Walentynki dla drugiej połówki, cieszy się także popularnością jako prezent na Dzień Matki. Nic dziwnego, że sprawdza się właśnie podczas tych okazji – jego wyjątkowy wygląd sprawia, że chcemy go podarować najważniejszym dla nas osobom. Można wybrać zindywidualizowany napis na torcie, bilecik, a także dobrać odpowiedni bukiet kwiatów – wówczas prezent staje się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Nie każdy jednak decyduje się na tort w kształcie serca. Jeśli szukasz tortu bardziej tradycyjnego, polecamy nasze torty owocowe oraz torty czekoladowe – znajdują się wśród nich takie klasyki, jak tort truskawkowy czy tort leśny, które są naszymi bestsellerami. Możesz zamówić nasze wypieki z dostawą prosto do rąk obdarowywanej osoby – nawet jeśli nie możesz złożyć komuś życzeń osobiście, taki prezent wyrazi więcej niż słowa!

W naszej ofercie znajduje się wiele tortów na przeróżne okazje. Najczęściej zamawiane są torty urodzinowe, jednak równie dużą popularnością cieszą się wypieki na prezent walentynkowy, czy też ciasta na imieniny. Najbardziej lubimy smaki które znamy, jednak nie oznacza to wcale, że musimy rezygnować z atrakcyjnej oprawy! Nasze torty możecie zamawiać także w wersji artystycznej, ozdobione masą cukrową. Warto wybrać coś z naszej bogatej oferty lub złożyć zamówienie indywidualne.
Wybierz rozmiar:
Mały 178.90 zł
1,5kg/8os.
Średni 235.90 zł
2kg/12os.
Duży 290.90 zł
2,5kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

235.90 zł