Czekoladowy Tort Wegański

Pokaż opis
Rozpływający się w ustach Czekoladowy Tort Wegański to prozdrowotna wersja tradycyjnych wypieków w nowoczesnym wydaniu! Intensywnie czekoladowy biszkopt skrywa pyszny wegański mus z czekoladą i dodatkiem owoców leśnych. Całość zwieńcza warstwa polewy z masła kakaowego i pasty migdałowej! Wykonany został przez Mistrzów Cukiernictwa, którzy zadbali, aby każda warstwa wypieku wywoływała zupełnie nowe doznania smakowe.

Wypiek doręczamy głęboko schłodzony przez firmę kurierską, w specjalnym termoizolacyjnym opakowaniu! Produkt prozdrowotny: o obniżonej kaloryczności, którego skład stanowią wyłącznie naturalne i zdrowe składniki.

Czekoladowy tort wegański to bogata w prozdrowotne składniki konstrukcja kilku receptur. W skład jego wchodzi błonnik pomidorowy oraz nasiona roślin oleistych takich jak chia, których teksturę odczuć można w części biszkoptowej tortu wraz ze sporą ilością pulpy bananowej osłodzonej syropem z agawy. Pomiędzy intensywnymi w smaku warstwami biszkoptu został umieszczony czekoladowy mus wegański tworzony francuską metodą ganache na bazie mleka migdałowego oraz pulpy z owoców leśnych. Dzięki temu jest delikatny, ponieważ nie zawiera śmietany i produktów pochodzenia zwierzęcego, a owoce leśne sprawiają, iż smak czekolady nabiera świeżej, lekko kwaskowatej nuty. Podbijany zaraz po wystudzeniu, jest bardzo delikatny w swojej teksturze. W dolnej części ganachu znajdują się liofilizowane maliny, które zachowują w sobie wszystkie witaminy i nie ulegają procesowi fermentacji. W górnej części czekoladowego musu znajduje się żelka Pate de Fruit z owoców leśnych. Wierzch to wisienka na torcie. Chrupiąca warstwa polewy otrzymana z masła kakaowego, pasty migdałowej 100%, której kolor uzyskujemy z soku z buraka.

Realizujemy bezpieczne dostawy. Torty wypiekane i pakowane są z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, zasad higieny oraz przestrzegając zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia. Nasi pracownicy posiadają książeczki sanepidowskie, pracownia jest sterylna, pracujemy w jednorazowych maskach i rękawiczkach.

Wypieki doręczane przez wyspecjalizowaną firmę kurierską to świetne rozwiązanie - wystarczy złożyć zamówienie, aby wysłać komuś lub sobie pyszne ciasto. Wypieki przygotowywane są przez cukiernię współpracującą z E-torty, która dba o każdy szczegół realizacji: od bogatego wnętrza, przez najlepsze składniki, aż po dekorację.

Jeśli nie znasz jeszcze naszych nowych produktów wysyłkowych, to mamy dla Ciebie kilka informacji. Podobnie jak wszystkie świeże produkty, powinien być on odpowiednio przechowywany - najlepiej w zacienionym miejscu o temperaturze nie wyższej niż 22°C. Należy pamiętać też o jego dacie przydatności do spożycia - znajdziesz ją w pudełku. Zwyczajowo to 5 dni od daty produkcji/wysyłki.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem