Czerwona Gwiazda z dekoracją

Pokaż opis
Spraw bliskim radość w nadchodzące Święta - wyślij kwiaty! Poinsecja, zwana także Gwiazdą Betlejemką, to idealna świąteczna niespodzianka! Kompozycja ułożona jest w naczyniu i ozdobiona czerwonymi bombkami Podstawowym kolorem jest czerwony. Aranżacja ułożona będzie przez lokalną kwiaciarnię.
Poinsecja to kwiat niezwykły, który gości w naszych domach przede wszystkim zimą, w czasie świąt Bożego Narodzenia. Nic dziwnego – jej piękna czerwona barwa doskonale wpasowuje się w zimowe ozdoby i nadaje wnętrzom ciepłego charakteru. Nie bez powodu nazywana jest Gwiazdą Betlejemską – kształt jej czerwonych kwiatów przypomina gwiazdy, które na ten krótki czas w roku wypełniają nasze domy.

Zamów piękną Gwiazdę Betlejemską w prezencie – kwiaty są wysyłane przez nasze lokalne kwiaciarnie, które przygotowują każdą kompozycję wraz z dekoracjami. Czerwone bombki nadają świątecznego charakteru i sprawiają, że taki upominek staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. To gotowa ozdoba, którą można postawić na stole lub parapecie, dzięki czemu wnętrze stanie się cieplejsze i przyjemniejsze.

Święta to wyjątkowy czas dzielenia się radością. Warto obdarować kogoś pięknym podarunkiem w postaci kwiatów, zwłaszcza Poinsecji. Oprócz kwiatów możesz także zdecydować się na nasze pyszne wypieki świąteczne, które również mogą być wspaniałym podarunkiem dla kogoś kto mieszka daleko od Ciebie. Warto dzielić się dobrem w czasie Bożego Narodzenia, nawet jeśli nie możemy zrobić tego osobiście!
Dołącz coś więcej:
3.00 zł
99.90 zł
12.90 zł
59.90 zł
49.90 zł

Razem:

119.00 zł