Dacquoise

Pokaż opis
Lekki, bezowy tort z bakaliami, idealny na urodziny i inne okazje. Tzw. dakłas jest hitem ostatnich lat, a jego popularność wynika z pysznego połączenia lekkiej bezy ze słodkimi daktylami oraz orzechami. Zamów i sprawdź, jaki jest pyszny!

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.

Popularność tortu Dacquoise wynika z jego lekkości – bogactwo w tym przypadku wcale nie oznacza ciężkiego kremu i masy dodatków! Wiele osób pokochało jego smak, który sprawdzi się zarówno podczas ważnych okazji rodzinnych, jak i mniej formalnych spotkań towarzyskich. „Dakłas” to tort, który podbije serca każdej osoby, która go spróbuje! Dla wielu jest to tort o wiele bardziej kultowy niż tradycyjne torty, takie jak tort leśny, tort czekoladowy, czy też tort szwarcwaldzki.

Zamawiając Dacquoise masz pewność, że otrzymasz wypiek najwyższej jakości. Lekka beza przełożona jest pysznymi bakaliami, dzięki czemu możemy zajadać się tym przysmakiem przez cały rok. Jeśli chcesz komuś sprawić słodki prezent w postaci tortu, możesz zamówić dakłasa z dostawą. Dobierz do tego dodatki, takie jak kartka czy też świeczki, wybierz dodatkowo bukiet pięknych kwiatów i voila! Idealny prezent gotowy.

Torty urodzinowe to dla wielu osób nie lada test umiejętności kulinarnych. My wychodzimy z założenia, że nie warto spędzać całego dnia w kuchni aby przygotować poczęstunek dla gości. Nasz tort bezowy z bakaliami to świetny tort na urodziny czy imieniny, a także doskonały poczęstunek na wiele innych okazji. Oryginalny Dacquoise podbije serca Twoich gości, bez względu na ich gust ich wymagania wobec wypieków.

Wybierz rozmiar:
Mały 143.90 zł
1kg/6os
Średni 209.90 zł
1,5kg/9os
Duży 277.90 zł
2kg/12os
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

209.90 zł