Dacquoise

Show description
Light, meringue cake with dried fruits and nuts – perfect for birthdays and many other occasions! So called “dakłas” has been a hit for a couple of years, thanks to its delicate structure and sweet dried dates and nuts. Order one and find out how tasty it is!

Weight of this product may slightly differ from the weights below. The final product may slightly differ from the one shown in the picture.

Popularność tortu Dacquoise wynika z jego lekkości – bogaty smak w tym przypadku wcale nie oznacza ciężkiego kremu i masy dodatków! Wiele osób pokochało jego smak, który sprawdzi się zarówno podczas ważnych okazji rodzinnych, jak i mniej formalnych spotkań towarzyskich. „Dakłas” to tort, który podbije serca każdej osoby, która go spróbuje! Dla wielu jest to tort o wiele bardziej kultowy niż tradycyjne torty, takie jak tort leśny, tort czekoladowy, czy też tort szwarcwaldzki.

Zamawiając Dacquoise masz pewność, że otrzymasz wypiek najwyższej jakości. Lekka beza przełożona jest pysznymi bakaliami, dzięki czemu możemy zajadać się tym przysmakiem przez cały rok. Jeśli chcesz komuś sprawić słodki prezent w postaci tortu, możesz zamówić dakłasa z dostawą. Dobierz do tego dodatki, takie jak kartka czy też świeczki, wybierz dodatkowo bukiet pięknych kwiatów i voila! Idealny prezent gotowy.

Torty urodzinowe to dla wielu osób nie lada test umiejętności kulinarnych. My wychodzimy z założenia, że nie warto spędzać całego dnia w kuchni aby przygotować poczęstunek dla gości. Nasz tort bezowy z bakaliami to świetny tort na urodziny czy imieniny, a także doskonały poczęstunek na wiele innych okazji. Oryginalny Dacquoise podbije serca Twoich gości, bez względu na ich gust ich wymagania wobec wypieków.

Additional accessories:
2.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Sum:

129.90 zł
  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.