Bukiet 35 Tulipanów Kolorowych

Pokaż opis

Kolorowe szaleństwo wiosennych emocji! Wyślij teraz!

Wybierz zniewalający bukiet i wyślij go na dowolną okazję! Wybraliśmy dla Ciebie aranżację świeżych tulipanów w wielu kolorach. Do bukietu dołączany jest bilecik, na którym możesz napisać swoją wiadomość.

Każdy kto kocha piękno i elegancję na pewno będzie kochał również te delikatne, śliczne rośliny. Mowa tu o niezwykłych, pełnych magii kwiatach – czyli tulipanach. Ich historia sięga czasów Imperium Osmańskiego, natomiast swoją nazwę zawdzięczają podobieństwu do turbanów tamtejszych władców. Możemy więc śmiało powiedzieć, że jest to kwiat królewski! Bukiet przygotowany z ogromną troską i dbałością o detale będzie ujmował wyjątkowym czarem!

Nie ma chyba drugich takich kwiatów na całym świecie, które ukrywałyby ogrom symboliki w swojej barwie. W naszej kompozycji dominują barwy czerwieni, fioletu oraz żółci. Każda kobieta, która zna mowę roślin na pewno doceni tak wspaniały podarunek! Jeśli nie zna – opowiedz jej o nich, w ten sposób wpleciesz niezwykłą historię ukrytych znaczeń! Czerwień tulipana to symbol miłości – częsty prezent wśród zakochanych. Fiolet to symbol królewskości, dostojeństwa i powagi. Barwa żółta kojarzona ze słońcem oznacza radość i pozytywne emocje, szczęście z obecności kogoś bliskiego.

Tak niezwykły prezent oszołomi i oczaruje każdą obdarowaną osobę, bez względu na wiek i płeć, ale zastanów się czy może nie stworzyć czegoś innego? Czy nie wybrać bukietów reprezentujących inne emocje, przekazy czy symbole? Propozycji jest mnóstwo, a wszystkie zostały przedstawione w kategorii Kwiaty. Tradycyjne, klasyczne, egzotyczne – znajdziesz tam ogrom możliwości i wyborów na właściwie każda możliwą okazję! Zawsze możesz zaproponować coś więcej, jakiś fantazyjny dodatek czy coś specjalnego od siebie. Możesz przekazać nam to w polu „instrukcji specjalnych” w panelu zamówienia.

Zapraszamy Cię również do naszej specjalnej kategorii Wszystkie Torty. Przygotowaliśmy tam coś niezwykłego, pysznego, co usidli Twoje zmysły. Wyróżnione tam słodycze to połączenie niezwykłego wyglądu i dbałości o wykonanie oraz przepysznego, aromatycznego smaku. Gwarantujemy, że znajdziesz coś co będzie odpowiadało Tobie oraz obdarowanej osobie w stu procentach. Wyobraź sobie, jak słodką niespodziankę będziesz mógł zrobić w ten sposób, gdy przygotujesz spotkanie w tajemnicy, a kurier dowiezie prosto pod wskazany adres taki prezent! Dzięki połączeniu z kwiatami możesz mieć pewność, że stworzysz podarunek idealny, a z oczu z pewnością poleje się łza wzruszenia! Postaw na profesjonalistów w swoim fachu, a my zadbamy o wszelkie szczegóły!
więcej

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł