Tort Czekoladowy

Pokaż opis
Ulubiony wypiek wszystkich miłośników czekolady! Na nasz pyszny tort czekoladowy z dostawą składa się ciemny, kakaowy biszkopt, czekoladowa bita śmietana oraz gęsta polewa. Dzięki takiemu połączniu tort ten ma wielu wielbicieli, zarówno wśród fanów czekolady, jak i generalnie miłośników słodyczy. Tort czekoladowy to pyszna klasyka – doskonale sprawdzi się na wiele okazji, w tym urodziny i imieniny. Przekonaj się sam i zamów z dostawą nawet w 24h!

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dzień Ojca, a także rocznice to wyjątkowe momenty i okazje, które warto spędzić w słodkim otoczeniu. Zrób swoim bliskim czekoladową niespodziankę. Ten tort to bardzo wykwintna propozycja, która spełni oczekiwania nawet największego smakosza. Ogrom czekolady w biszkopcie, polewie i wykończeniu poprawi humor każdemu jubilatowi. W ofercie posiadamy tort z dowozem, co umożliwia zrobienie niespodzianki, a jednocześnie nie wymaga od nas wychodzenia z domu i czasochłonnego poszukiwania wyjątkowych wypieków.

Proponujemy torty urodzinowe w eleganckiej oprawie, dostępne w trzech rozmiarach - dla 8, 12 i 16 osób. Istnieje możliwość umieszczenia spersonalizowanego napisu (np. życzeń czy zabawnego cytatu) oraz efektownych dodatków - świeczek, kartki, bileciku z wiadomością itp. Tort z dostawą to doskonała niespodzianka, a jednocześnie - słodki upominek. Zamówienia realizują nasze cukiernie z całej Polski. Dowieziemy go pod same drzwi, pod wybrany adres i o określonej przez Ciebie porze. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)