Tort serce

Pokaż opis
Tort w kształcie serca w czerwonej polewie z czekoladowymi ozdobami.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Tradycyjne torty to podstawa udanego przyjęcia urodzinowego. Ich największym atutem jest nie tylko słodki, kremowy smak, ale też piękny wygląd. Aby torty urodzinowe robiły wrażenie, muszą być wykonane bardzo starannie, z użyciem specjalnych mas cukierniczych i przez uzdolnioną plastycznie osobę.

Aby efekt pięknego, wypracowanego tortu nie został zniweczony przez konieczność niesienia go przez pół miasta, warto zamówić tort z dostawą . Dzięki temu otrzymamy zamówiony kolorowy wypiek w stanie idealnym od naszej cukierni online . Tort z dowozem to nie tylko sposób na to, by wyrób został dostarczony w niezmienionym stanie, w warunkach najlepszych dla tortu, ale również na to, by oszczędzić sobie kłopotu.

W toku przygotowań przed imprezą urodzinową wyjazd do cukierni po tort i jego transportowanie do domu to zajęcie czasochłonne i nie po drodze. Dlatego zamawiając elegancki tort, warto dołożyć kilka złotych więcej i zamówić go z dostawą prosto do domu. Wtedy mamy pewność, że będzie świeży, i będzie estetycznie wyglądał.
więcej

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)