Fire Tulips Bouquet

Show description
Not only the red rose symbolize these most important feelings. Send someone who is not indifferent to you bouquet of tulips. A note is attached to the bouquet where you can write your message. Vase is not included.

Bouquet in a mixed version, so the number of tulips in the product picture is aproximate.
The bouquet is made "to the amount".
Jak wszyscy wiemy kwiaty poza swoimi niewątpliwymi walorami estetycznymi mają jeszcze jedną bardzo ważną cechę. Niosą ze sobą ogromny ładunek emocji, pozytywnej energii, zastępują wypowiadane słowa, które tak często nas zawodzą w odpowiednich momentach. Warto wówczas zastanowić się nad tym, co najbliższa osoba najbardziej lubi i co wprawia ją w radość. Jeśli kocha ona kolory i delikatne kwiaty, wówczas mamy dla Ciebie dokładnie to czego szukasz! Bukiet 25 wielobarwnych tulipanów to przepiękny, gustowny i elegancki prezent, który oczaruje obdarowaną osobę niezależnie od wieku czy płci.

Tulipany niosą ze sobą naprawdę ogromne znaczenie. Dzięki poznaniu znaczenia symboliki tych kwiatów możemy przekazać coś naprawdę niezwykłego. Mówi się na przykład, że czarne pręciki wewnątrz symbolizują zaciemnione gorącą namiętnością serce ukochanego obdarowanej osoby. Ponadto, każdy kolor niesie ze sobą jakieś przesłanie. I tak: kolor pomarańczowy to radość i entuzjazm, żółty to pogodne myśli i szczęście. Te białe to cicha prośba o przebaczenie, natomiast różowe są jasnym znakiem – troskliwością i chęcią zapewnienia bezpieczeństwa. Dzięki poznaniu tych znaczeń nasz prezent nabierze dodatkowego wymiaru – poza dostojeństwem i pięknem, kryje się za tym nasze przesłanie, skierowane prosto do serca ukochanej osoby.

Możesz również zobaczyć inne gotowe bukiety, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Wszystkie nasze propozycje znajdziesz w zakładce Kwiaty. Szeroki wybór, duża oferta oraz precyzja i staranność wykonania – każdy znajdzie coś dla siebie. Poznaj gusta najbliższej osoby i spraw jej w ten sposób wyjątkowy i wspaniały prezent.

Wśród tylu wspaniałych propozycji można również pomyśleć o dołączeniu jakieś słodkiego prezentu do bukietu. Szukając wyjątkowych słodkości zapraszamy do sekcji Wszystkie Torty, wśród których znajdziesz bogate artystyczne wypieki, oraz te najbardziej klasyczne przygotowywane według tradycyjnych receptur.

Zapewniamy Cię, że każde Twoje zamówienie jest indywidualnie rozpatrywane i przygotowywane. Z dokładnością oraz precyzją stosujemy się do Twoich życzeń oraz próśb. Pamiętaj również, że korzystając z naszych usług możesz zamówić dowóz Twojego bukietu do dowolnej lokalizacji. Działamy na terenie całej Polski, kilometry nie będą dla nas żadną barierą ani przeszkodą. Standardowo, możesz również dołączyć bilecik z gorącymi życzeniami, gdybyś nie mógł osobiście wręczyć prezentu swojej połówce czy bliskiej osobie.

We're sorry!
At the moment the product is not available. Please select something else from our sweet offer :)

  • Place and time of delivery

    We will deliver your order on chosen date and time! You can set delivery details in your shopping cart.

  • Personalized message

    A message card is attached to every product. You can enter its content in step: delivery data.